Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a volt élettársamtól....

Félek a volt élettársamtól. Még a rendőrségen is neki segítenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 éve ismerem meg, az első pár hónap jól telt, de kimerült, hogy súlyos alkoholista és agresszív is. Rettenetesen sokat bántalmazott lelkileg, a testit is sokáig azért bírtam elkerülése, mert azt csináltam ami neki volt a jó.

Van egy 2,5 éves kislányunk, a terhességem félidejében elhagyott. Majd amikor 16 hónapos volt a gyerek ismét felvette velünk a kapcsolatot, de csak azért, mert feljelentést tettem, mert semmi gyerektartást nem fizetett.

Az a baj, hogy akkor állít be amikor kedve van és sokszor el sem megy és kénytelen vagyok eltűrni a szexet is vele, különben valószínűleg nagyon súlyosan bántalmazna.

Decemberben ismét feljelentést tettem, felhívott a nyomozónő és a gyerekem apjának a füle hallatára kiabált velem, hogy én mi jogon várok gyerektartást, ha lefekszem vele.

Nem tudtam neki elmagyarázni, mert folyton a szavamba vágott és kiabált és hát szerintem ez nem is telefontéma.

Azt mondta nem hisz nekem. De hát mit nem hisz? Ott van a folyószámlakivonatomon feketén fehéren mikor jött az utalás és mikor nem. Már közel 500 ezerrel tartozik, a bírósági végrehajtónak is elege van belőle, mert általában 3 hetet dolgozik, utána felmond, de előtte előleget kér, ezért tiltani sem tudnak.

Azt mondta a rendőrségen, hogy én nem engedem, hogy lássa a gyereket. 5 hete felénk sem nézett, egy telefon, egy üzenet, semmi.

Erre a rendőrnő felvilágosítást adott neki, hogy menjen be a bíróságra és kérje magához a gyereket, de ha az nem sikerül, akkor láthatást harcoljon ki.

Akárhányszor betette ide a lábát itt lehetett a gyerekkel, sosem tiltottam, pedig sokszor nagyon részeg volt. Több száz közös kép van róluk.

Nagyon agresszív, nem akarom, hogy megerőszakoljon, inkább hagyni szoktam neki, mert ha ellenkeznék talán meg is ölne. Nagyon félek, mit tegyek?


2017. ápr. 23. 02:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
100%
És az, hogy a rendőrnő mit hisz, az teljesen lényegtelen, mert úgysem ő dönt.
2017. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
64%
Amikor még lehetett volna akkor kellett volna lelépned, nem pedig gyereket szülni neki! Ezt fel nem foghatom.. Miért nem bírtál beszedni minden nap egy nyomorult tablettát??
2017. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
100%

Zárd az ajtót, vegyél egy paprikasprayt 3000 Ft neten ( hidd el legyen az bármekkora ember egy jó kis adag az arcára es garantálom hogy eltakarodik ) és jelentsd fel ha ott nem tesznek semmit más szervezeteknél, linkeltek neked párat. Bármikor próbálna be jutni hozzatok vedd fel a telefonoddal hogy legyen bizonyítékod az agressziójára.

Állj a sarkadra végre ha eddig nem tetted a családod és a saját biztonságod érdekében!

2017. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ezt nem értettem én sem, hogy mi köze a szexuális életemnek a gyerektartáshoz?

Erre azt mondta én ezzel megszegem azt, ami a bírósági végzésben van. De hát olyan nincs beleírva, hogy ha szexuális életet élünk, akkor nem jár gyerektartás! Szerintem ez nonszensz.

Az volt a válasza, ha én lefekszem vele,akkor ő itt is él és kiveszi a részét a gyereknevelésből és mi jogon tartok én ezekután igényt a gyerektartásra? De hát ez marhaság!

Sajnos nem volt kamu hívás, mivel valóban a nyomozónő volt, mert ismerem és mert a rendőrségi számról hívott, amit ki is gugliztam és a kapitányság száma.

Gondoltam rá én is, hogy panaszt teszek ellene (mivel a hangfelvétel megvan) de ezzel nem bonyolítanám tovább az ügyet? Egy rendőr nem fog bosszút állni azon, aki panaszt tesz ellene? Úgy képzeljétek el a csajt, hogy egy 30 év körüli, agyonszoláriumozott, műkörmös, vasalt seggig érő hajú, teljesen széttetovált fitness plázacica.

A látványától is kiráz a hideg. Jómodorra nem tanították sosem, az biztos. Folyton a szavamba vágott és kiabált, miközben az a jómadár ott mondogatta neki a sületlenségeit.

2017. ápr. 23. 14:35
 45/74 A kérdező kommentje:

Senki nem hisztizik basszus, leírtam a velem történteket. De ha már egy névtelen fórumon is félreértenek és vádolnak, akkor mire számítsak a hatóságoknál.

Amúgy a gyerekem a lehetőségeimhez képest mindent megkap, ha valamiről le szoktunk mondani, akkor az általában nekem kellene.

Sokat foglalkozom vele, két éves kora óta szobatiszta, szépen beszél, mondókákat énekel, már angolul is tanítottam és azt is megtanulta. Teljesen kiegyensúlyozott boldog gyerek.

És ez annak köszönhető, hogy sosem hagytam, hogy az apja a szeme láttára agyba főbe verjen engem.

2017. ápr. 23. 15:23
 46/74 anonim ***** válasza:
64%

"Teljesen kiegyensúlyozott boldog gyerek.

És ez annak köszönhető, hogy sosem hagytam, hogy az apja a szeme láttára agyba főbe verjen engem."


Szerinted attól még hogy nem látja hülye? A gyerek megérzi a feszültséget, szerinted nem érzi a te és anyukád félelmét. Egy előző válaszba írtad hogy megengeded hogy részegen lássa szerinted ettől kiengyensúlyozott lesz? Rá lehet fogni hogy kicsi de egy 2,5 éves főleg ha olyan okos mint mondod tudja hogy milyen az apja meg azt hogy ez a helyzet nem normális és egy pár év múlva csak okosabb lesz és mégtöbb dolgot meg fog érteni. Annyi jó tippet adtak itt te meg egyikre sem reagáltál hanem inkább a rendőrnő kinézetéről beszélsz.

2017. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 A kérdező kommentje:

Én megírtam, hogy fel fogom keresni a NaNe-t és kérni fogok jogi segítséget, sőt valószínűleg panaszt teszek a nyomozónő ellen is.

Dehogy foglalkozom én a kinézetével, csak kb a negyvenedik hozzászólásban leírtam hogyan néz ki. Ezzel arra akartam rávilágítani, hogy nem egy családanya típus. Ennyi. Se több, se kevesebb.

2017. ápr. 23. 15:54
 48/74 anonim ***** válasza:
25%
miért, te családanya típus vagy, aki ennek kiteszed a gyereket?
2017. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
100%

"Erre azt mondta én ezzel megszegem azt, ami a bírósági végzésben van. "


Ilyen nincs. A rendőrnő végtelenül hülye és alkalmatlan a tisztségéra.


A NANE-t keresd fel, jó ötlet, de addig is zárd a házat és ne engedd be ezt a jóembert.

2017. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
40%
50, te még mindig elhiszel belőle bármit?
2017. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!