Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a volt élettársamtól....

Félek a volt élettársamtól. Még a rendőrségen is neki segítenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 éve ismerem meg, az első pár hónap jól telt, de kimerült, hogy súlyos alkoholista és agresszív is. Rettenetesen sokat bántalmazott lelkileg, a testit is sokáig azért bírtam elkerülése, mert azt csináltam ami neki volt a jó.

Van egy 2,5 éves kislányunk, a terhességem félidejében elhagyott. Majd amikor 16 hónapos volt a gyerek ismét felvette velünk a kapcsolatot, de csak azért, mert feljelentést tettem, mert semmi gyerektartást nem fizetett.

Az a baj, hogy akkor állít be amikor kedve van és sokszor el sem megy és kénytelen vagyok eltűrni a szexet is vele, különben valószínűleg nagyon súlyosan bántalmazna.

Decemberben ismét feljelentést tettem, felhívott a nyomozónő és a gyerekem apjának a füle hallatára kiabált velem, hogy én mi jogon várok gyerektartást, ha lefekszem vele.

Nem tudtam neki elmagyarázni, mert folyton a szavamba vágott és kiabált és hát szerintem ez nem is telefontéma.

Azt mondta nem hisz nekem. De hát mit nem hisz? Ott van a folyószámlakivonatomon feketén fehéren mikor jött az utalás és mikor nem. Már közel 500 ezerrel tartozik, a bírósági végrehajtónak is elege van belőle, mert általában 3 hetet dolgozik, utána felmond, de előtte előleget kér, ezért tiltani sem tudnak.

Azt mondta a rendőrségen, hogy én nem engedem, hogy lássa a gyereket. 5 hete felénk sem nézett, egy telefon, egy üzenet, semmi.

Erre a rendőrnő felvilágosítást adott neki, hogy menjen be a bíróságra és kérje magához a gyereket, de ha az nem sikerül, akkor láthatást harcoljon ki.

Akárhányszor betette ide a lábát itt lehetett a gyerekkel, sosem tiltottam, pedig sokszor nagyon részeg volt. Több száz közös kép van róluk.

Nagyon agresszív, nem akarom, hogy megerőszakoljon, inkább hagyni szoktam neki, mert ha ellenkeznék talán meg is ölne. Nagyon félek, mit tegyek?


2017. ápr. 23. 02:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
99%

Ne a telefonba beszélgess és ne csak egy nyomozónővel. Tegyél feljelentést ismét ha ilyen súlyos a helyzet és ennyire elfajult, elcsúnyult, eldurvult a dolog. Meséld el egy hatósági személynek aki felveszi a jegyzőkönyvet, hogy terrorizál, zaklat, illuminált állapotba keres benneteket, veszélyt jelent mindkettőtök számára mert kiszámíthatatlan, agresszív. Adod a testedet mert máskülönben megerőszakolna, meggyilkolna.

Kérj távoltartást, vagy költözzetek el, ne is tudja a címedet, a gyerektartást meg fizesse szépen.

2017. ápr. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
95%
* Ehhez sincsen joga, hogy akkor jön megy amikor ő gondol egyet. Te az exe vagy, semmi közötök már egymáshoz. Ha nincs láthatási nap, nem vagy köteles ajtót nyitni neki. De, gondolom rátok rúgná, nem ?
2017. ápr. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:

Csak a gyerektartás nem fizetése miatt tettem feljelentést, a többiről mélyen hallgatok, mivel félek.

És mint írtam decemberben jelentettem fel, egy férfi nyomozónak tettem akkor vallomást.

Tegnapelőtt hallgatták ki, 5 hónapjuk ráment, mire behívták. És amikor azt mondta, hogy nem engedem látni neki a gyereket meg, hogy mi szexuális életet élünk, akkor hívott fel ez a nyomozónő és csak üvöltött velem.

Ezek után hogy merjek beszélni az testi-lelki erőszakról? Ha a rendőrség nem segít, akkor mit tehetek? Úgy beszélt velem az a nő, mintha egy rablógyilkos lennék.

Azóta nem eszem, nem alszom, csak rettegek.

2017. ápr. 23. 02:42
 4/74 anonim ***** válasza:
99%

[link]


Keresd fel őket!!!

Ha van kihez, lepjetek le otthonról, és jelentsd fel!

Esetleg felvehetned hanggal, ha ott van, ha bánt, mindenről látlelet, fénykép!

Később jól jöhet.

Nagyon vigyázz magadra :)

2017. ápr. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
98%
Ne enged a közeledbe, ha nem tudsz elköltözni, tegyél úgy mikor keres mintha nem lennétek otthon, ne nyiss ajtót neki! Amit még javasolni tudok neked, hogy keresd fel a családsegítőt, beszélj velük, hátha ott megtudsz nyílni és mersz beszélni a történtekről. Biztos vagyok benne, hogy fognak tudni segíteni.
2017. ápr. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
24%

Én azt nem értem sehogy sem hogy mit keresel egy ilyen ember mellett. Talán te is ilyen vagy?

Én amikor megtudtam az egyik volt barátnőmtről hogy rendőrségi ügye volt úgy röpült hogy a lába sem érte a földet.

2017. ápr. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
93%

A telefonhívás kamu volt, rendőr nem telefonál, hiszen igazolni sem tudja magát telefonon, hogy ő rendőr. És honnan gondolod, hogy a férjed füle hallatára tolt le?


Írd le, mikor mit tett veled, dátummal, és vidd be majd a feljelentéssel.

2017. ápr. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem, hogy az ilyen személy "férj".

Csupán a szexuális direkciójára hallgatott.

Úgy eltűnnék az életéből,mint ha sosem láttam volna.


Felejtsd el az ilyen embert.


Ehhez akár külföldre is elköltöznék, és új életet kezdenék., de nélküle.

ha a gyereked egyszer megkérdezné ki volt az apja, mond -vagy hazudj - meghalt.

És szereresed egyedül.

Jobb a gyereknek így.


Ha majd megöregszel, mond el neki, hogy a Te érdekedben nem mondtál igazat.

Mert hülye volt az apád.

2017. ápr. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
95%
Cserélj telefonszámot,ne is érjen el. Nane egyesület fog segíteni..
2017. ápr. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
98%

#7 ne hidd.

Hallottam már olyat, hogy rendőr magánszámról telefonál, hivatalos ügyben...

2017. ápr. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!