Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki olyan jól áll anyagil...

Mindenki olyan jól áll anyagilag és senkinek nincs filléres gondja?

Figyelt kérdés

Egy kérdésben olvastam ha kérdezőnek és családjának volt egy igen huzos hónapja,ahol napi 500Ft-juk se volt a fizetéséig(kb. 2 hetes időszakra). Egy csomóan támadták,mert miért nincs pénzük ha dolgoznak,meg akkor miért van netük ha csak ennyi pénzük van. És a kérdező hiába adott rá magyarázatot tovább hurrogták.

Ugyh arrra a következtetésre jutottam h itt mindneki nagyon jól áll anyagilag. Hisz senki nem értette meg a kérdezőt h miért nincs pénze,csak csesztetni tudták.


2010. máj. 14. 11:35
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Tod ez azért van mert az oldal látogatóinak 95% a tizenéves meg huszonéves aki még életében nem élt önmagára utalva, és el sem tudja képzelni hogy mit jelent az hogy beosztani egy fizetést..

Vagy havi költségtervezetet csinálni stb..

2010. szept. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Mi a hónap első felében elköltjük majdnem az összes pénzünket, veszünk minden játékot, amit akarunk, és tök jól élünk. Aztán rájövünk, hogy hoppá nincs pénz, és akkor eszünk mi is kenyeret kakaóval, meg krumplit üresen.

És mi dohányzunk is, ami meg azért jó, mert amikor már cigire sincs pénzünk, olyankor örjöngünk mérgünkben, és veszekszünk egymással.

2010. szept. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kereset függő, hogy kinek mennyire vannak anyagi gondjai. Az én párom havi 300 ezer ft-ot keres. Mivel a munkája internethez kötött, egyszerre több minden megy, nem lehet lassú a gép, muszáj a legjobb internetet fizetnünk. Ez a valamit valamiért. A tv csatornák közül, egy átlagos, középkategóriás csomago fizetünk, de így is 12 ezer ft-ra jön ki a kettő együtt. A lakásrezis és az albérlet havi 120 ezer ft. A kaja, ha minden másnap meleg ételt eszünk, ott van 50-70 ezer ft. A kutyatáp a másik 15 ezer. És akkor még nem beszéltünk az egyéb kiadásokról. Autó, tisztaságiszerek, és a társai. Tény és való jól állunk anyagilag, de a három havi elszámolásoknál nekünk is akadnak filléres gondjaink. Felesleges ezért lehurrogni bárkit. És mikor minden ft-nak megvan a helye, hiába dolgozik valaki, lehet úgy, hogy összébb kell húznia magát pár napig, esetleg egy hétig, míg a következő fizetés megnem érkezik.
2010. szept. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Most utálhattok, nem érdekel, de akinek azért nem jut hó végén pénz kajára, mert cigizik, az maradjon csöndben! Annak nem filléres gondjai vannak, hanem simán csak nincs akaratereje ahhoz, hogy leszokjon egy káros szenvedélyről. Amennyiben az illető nem bánja, hogy éhezik cserébe azért, hogy cigizhessen...szíve joga! Nem érdekel, de akkor ne panaszkodjon nekem...meg úgy általában senkinek, mert ő választotta ezt az utat.

Amennyiben még gyerek is van a képben (ismertem ilyet nem is egyet...), na akkor már egyenesen rohadjon meg az ilyen szülő! Dögöljön bele a tüdőrákba, mert semmi joga mérgezni a gyerekét a cigifüsttel és még éheztetni is. Két ilyen osztálytársam is volt általános iskolában...az egyik büdös volt, mert a szülei azt tanították neki: fürödni csak egyszer kell hetente - így persze már rögtön több pénz jutott cigire meg piára. Az ilyentől el kéne venni a gyerekét. Természetesen akinek nem inge, ne vegye magára...

Az internet pedig nem fölösleges luxus...sok hivatalos ügyintézésnél segít, munkát is sokkal könnyebb ma már interneten keresztül keresni...

2010. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Aelien ***** válasza:

23:14


Nem vagyok én ám olyan "hú de kemény!" Ha olyan vagány lennék, amilyen nem vagyok, akkor nem akasztanának ki ennyire a Magadfajta, kötekedő, lelki kriplik.

2010. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
14:37 lelki nyomi te vagy,én nem húzom fel rajtad.Muhahah
2010. szept. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Aelien ***** válasza:
OK, én sem húzom fel magam, mert tul.képp. nincs értelme. :)))
2010. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!