Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek ha a ferjetek...

Ti mit tennetek ha a ferjetek ilyen modon megutne?

Figyelt kérdés
A ferjemmel ossze vesztunk a csaladi ebedek miatt. Mert meg voltunk hiva anyosomhoz meg a mamamekhoz. Ugy volt ez az egesz hogy anyosom elobb meg hivott bennunket mint a mamam. En amikor anyosom meg hivott bennunket akkor nem igertem neki idopontot csak annyit mondtam hogy rendben de errol meg beszelunk. Utanna a mamam meg hivott bennunket delre igaz hogy o egy hettel kesobb hivott meg mint anyosom es anyosom erre kiakadt hogy en a mamamekat hoztam elorebb hogy oda megyunk delre es nem hozzajuk megyunk delre. A ferjemmel is ossze vesztunk ez vegett es nekem jott meg csupalta a hajam meg meg szoritotta a karomat.
2017. ápr. 16. 11:13
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen mindegy,hogy kinek volt igaza egy felnőtt férfi sohasem emelhet kezet a nőre.Nem látunk mi a kapcsolatotokba,de azért a helyedben elgondolkodnék,hogyha ilyenért ilyet levág,akkor mi lesz később.Meg mi az,hogy nem foglalkozik a kisgyerekkel? Mindenkéllen ülj le vele,és beszéld ezeket meg vele,mert ez nem éppen normális viselkedés.
2017. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 szántóvető ***** válasza:
89%
31-es mit lehet ezen megbeszélni?szerinted beszélgetés hatására megváltozik,foglalkozni fog a kis bambínóval,elhagyja az erőszakot?
2017. ápr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nekem lenne igazam,hogy az ilyen agresszív barmokat elküldeném 40 év kényszer munkára minimum. Az ilyeneknek van felesége/barátnője. K..va jó,mondhatom!
2017. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
63%

A 64%-os nyomorékot remélem, hogy jól megrángatja valaki, akkor meggondolná, hogy legközelebb miket ír ide.

Remélem, most azon gondolkodik, hogy a kert melyik végébe ásson egy gödröt, ahol magára húzhatná a földet.

2017. ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
0%

Hú de agresszívak itt egyesek, mint a #34-es is.

Az ilyenek mellett biztos nem volt ott egy igazi férfi, hogy kicsit megnevelje.

2017. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
91%
Itt egyvalaki nem volt megnevelve, mégpedig te. Vagy csak amikor születtél, bizonyára eldobták az embriót és felnevelték a méhlepényt.
2017. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
21%

Eljen a hosszu hetvege a csaladi husveti unnepek.

Inkabb menjetek kirandulni a hegyekbe friss levego csend nincs vita.

2017. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

#35

Aki ilyet ír, annak kicsi a p.cse.

2017. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
16%
Én ezért a helyesírásért meg csupalnam a hajadat, meg meg szoritanam a karodat. (Tudom, telefonról vagy, azért nem tudsz emberi módon megnyilvánulni)
2017. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
91%

A kérdezőről kiderült, hogy 22 éves. Szerintem a mai világban 25 alatt gyereket vállalni felelőtlenség. Nem az anyagi hátterek a fő gond ilyenkor, hanem maga az, hogy egy embernek a személyisége 25 éves koráig gyakran változik. Azaz kb. 25 évesen válik az ember igazán éretté. Az anyasághoz/apasághoz, a házassághoz és az elköteleződéshez nem elég a minimális érettség. Amúgy kérdező, attól eltekintve, hogy mobillal gépelsz, az írásod alapján megítélve akkor is az jön le, hogy nem vagy egy észlény.

Igaz, egy férfi akkor se üssön meg egy nőt.

2017. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!