Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek ha a ferjetek...

Ti mit tennetek ha a ferjetek ilyen modon megutne?

Figyelt kérdés
A ferjemmel ossze vesztunk a csaladi ebedek miatt. Mert meg voltunk hiva anyosomhoz meg a mamamekhoz. Ugy volt ez az egesz hogy anyosom elobb meg hivott bennunket mint a mamam. En amikor anyosom meg hivott bennunket akkor nem igertem neki idopontot csak annyit mondtam hogy rendben de errol meg beszelunk. Utanna a mamam meg hivott bennunket delre igaz hogy o egy hettel kesobb hivott meg mint anyosom es anyosom erre kiakadt hogy en a mamamekat hoztam elorebb hogy oda megyunk delre es nem hozzajuk megyunk delre. A ferjemmel is ossze vesztunk ez vegett es nekem jott meg csupalta a hajam meg meg szoritotta a karomat.
2017. ápr. 16. 11:13
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
67%

Az alapfelállásban a férjednek


Viszont, most, hogy visszaértél a dokitól, és a rendőrségtől baxd ki a cuccait az ajtó elé és hívd a lakatost zárat cserélni!

2017. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem válnod kellene, mind1 kinek volt igaza a vitában.

Gondolom még fiatal vagy, most még könnyebben találsz magadnak új párt mint pl 45-50 évesen, ráadásul addigra idegileg is tönkretenne.

Bár én személy szerint nem kezdenék olyan nővel akinek van gyereke de lehet hogy van olyan férfi aki többet foglalkozna vele mint a saját apja.

2017. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
80%
"Legközelebb normálisan viselkednék, hogy ne érdemeljem ki az ilyet" SEMMI joga megütni a férjének. Nem a tulajdona, cselédje, k*rvája a felesége hogy azt tegyen vele a férj amihez kedve szottyan. Te is szép alak lehetsz hogy ilyet írtál ki.
2017. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Hat igen tobb mint valoszinu hogy az lessz. Es szerintetek miert nem foglalkoztja a ferjemet ha sir a gyereke? Es azt akarja hogy en foglalkozzak vele mindig de csak en vagyok aki foglalkozik a picivel. O egyaltalan nem az sem erdekli ha sir.
2017. ápr. 16. 11:59
 25/41 A kérdező kommentje:
22-eves vagyok.
2017. ápr. 16. 12:00
 26/41 anonim válasza:
82%
Hát te hülye vagy!
2017. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
6%

Ebéd kész van már?

Lakás kitakarítva az ünnepekre?

Húsvéti tojások megfestve?


Ezekkel foglalkozzál inkább, talán akkor ma nem leszel megrángatva.

2017. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
66%

Jaj kérdező, sajnállak, hogy ennyire buta vagy :(

Inkább tanultál volna 22 évesen, nem szülni kellett volna.


Azért nem foglalkozik a férjed a gyerekkel, mert egyáltalán nem akarta ezt a gyereket, éretlen még ekkora felelősséghez.

2017. ápr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Igen kesz van. Hat en sajnos szultem nem gondoltam hogy majd ennyire nem fog torodni a gyerekevel mivel van nem gyerek mar 31-eves meg van egy lanya is az elozo kapcsolatabol.
2017. ápr. 16. 12:17
 30/41 anonim ***** válasza:
74%

Amikor gyereket kellett csinálni az nem volt megalázó,igaz? De pelenkázni már az?

Ah.. nem is mondok már semmit,se erre se arra. Úgyis felesleges

2017. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!