Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a férjetek...

Mit tennétek, ha a férjetek előállna ezzel?

Figyelt kérdés

Egész évben a fülét rágtátok,hogy menjetek el valahová(akár egy egyszerű strandolás,természetesen közösen fizetve),ő

nem akart,mert nincs kedve,és szerinte drága.


Viszont a munkatársai lehívták a Balatonra négy napra,de ez csak "férfias" nyaralás lenne,ő meg szeretne menni,és meg sem kérdezte,hogy addig mit fogok csinálni.....

Engem nővérem hívott a Tiszakécskei nyaralójába,de mivel a párom duzzogott,mikor vacilláltam nemet mondtam neki.....


És egy olyan munkatársa is ott lesz,aki megcsalta a párját,(férjem mesélte el),és kettesben dugták a nőt a munkahelyükön,a haverjával....


2013. aug. 9. 18:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%

Azt mondanám,hogy menjen,de ha megteszi mikor hazajön,a csomagja kinn várja a ház előtt....


Nehogy már azokkal elmenne,velem meg egész évben sehová....

2013. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%

"meg sem kérdezte,hogy addig mit fogok csinálni"


Mosni, főzni, takarítani...

2013. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Vegye el a haverokat...kidobnám!
2013. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Collie válasza:
78%
Mi a nagyobb probléma? Hogy ott lesz a nőt megcsaló munkatárs, vagy az, hogy nélküled megy el nyaralni? Az előbbivel ne is foglalkozz, ha bízol a férjedben, akkor egy ilyen haver miatt ne aggódj. Ha valaki félre akar kettyinteni, akkor megteszi, nem kell oda ilyen barát. Az, hogy elmegy velük, sem probléma. Értem, hogy mi bánt. Az, hogy veled nem ment sehova, mindenféle kifogással, főként a pénzre fogta, a haverokkal meg megy, és a pénz se számít. Egy dolgot tehetsz, amit minden normális házaspár megtesz. MEgbeszéled vele a problémát. Kössetek kompromisszumot. Elmehet, csak ígérje meg, hogy ti is töltötök valahol egy szép hétvégét.
2013. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Ő is elmehet,de akkor te is menj el a nővéredhez.

Hívd fel,mikor a férjed nem lesz otthon ,és mondd el neki hogy meggondoltad magad.

2013. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Én nem tudnám megemészteni hogy a haverokat helyezi az első helyre...
2013. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Annyit mondtam neki,hogy akkor ugye mi is elmegyünk valahová?

Az volt a reakció,hogy már nem lesz jó idő......

2013. aug. 9. 18:28
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak kifogás ez a "nem lesz jó idő".


Eddig is mondtad,és nem akart.


Szerintem menj el te is nyugodtan nélküle.

2013. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Soha nem tudom elhívni sehová.....

A haverokkal akármerre elmegy,csak fütyülniük kell...

Nem olyan a kapcsolatunk,mint előtte.....

Mindketten dolgozunk,de ő sz..rt sem csinál otthon...


Ez meg igazából csak az utolsó csepp


ki szeretném dobni,én már nem akarok vele együtt élni így,nem vagyok boldog :(

Az se érdekelne ezek után,ha vissza se jönne...

2013. aug. 9. 18:48
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagyon gáz, hogy a férjed veled nem megy el sehova, a haverokkal meg igen. A helyedben én is elmennék arra az időre. És hát leültetném, és megbeszélném vele, hogy ez így nem oké, ilyen alapokkal nem működhet egy kapcsolat hosszú távon.
2013. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!