Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a férjetek...

Mit tennétek, ha a férjetek előállna ezzel?

Figyelt kérdés

Egész évben a fülét rágtátok,hogy menjetek el valahová(akár egy egyszerű strandolás,természetesen közösen fizetve),ő

nem akart,mert nincs kedve,és szerinte drága.


Viszont a munkatársai lehívták a Balatonra négy napra,de ez csak "férfias" nyaralás lenne,ő meg szeretne menni,és meg sem kérdezte,hogy addig mit fogok csinálni.....

Engem nővérem hívott a Tiszakécskei nyaralójába,de mivel a párom duzzogott,mikor vacilláltam nemet mondtam neki.....


És egy olyan munkatársa is ott lesz,aki megcsalta a párját,(férjem mesélte el),és kettesben dugták a nőt a munkahelyükön,a haverjával....


2013. aug. 9. 18:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Közben olvasom, amit írtál. Ha így érzel, akkor szerintem kár pocsékolni rá az idődet. Egy élete van az embernek, még egyedül is százszor jobb, mint egy ilyen pasival...
2013. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%

Ha már ilyen konkrétan megfogalmazódott benned, hogy nem akarod őt, akkor igazából nincs is szükség a válaszainkra.


Egyébként ezt nem most szúrtátok el, ha ennyire semmibe sem vesz téged a férjed. Tudom, hogy szemétül hangzik, de valahol a te hibád is, hogy így alakultak a dolgok. Tudom, az exemmel ugyanez játszódott le, a fürdőkádba vittem neki a legdrágább sört tálcán, az emberek rajtam röhögtek, hogy mekkora hülye vagyok, én meg nem értettem, hogy miért baj az, ha kiszolgálod, akit szeretsz.

Aztán rájöttem egy napon, hogy nem azzal volt, hogy én kiszolgáltam és mindent megtettem neki, hanem azzal, hogy ő cserébe folyton csak megalázott és szart rám.


32/N

2013. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

ma 18:51


Teljesen igazad van....annyi mindent elnéztem,és tűrtem már neki,ő meg mindent ilyen félvállról vesz mindig....


Meguntam,úgy érzem végleg kiábrándultam.

A ház még a házasságunk előtt óta az én nevemen van,adok neki időt ha hazajön,hogy összepakoljon,és menjen el!


Kíváncsi voltam,hogy meggondolja e magát,marad e.....

De nem így lett....

2013. aug. 9. 18:57
 14/21 A kérdező kommentje:

"valahol a te hibád is, hogy így alakultak a dolgok"


Igazad van!

Nekem is ez jár a fejemben!

Ha ismerősök előtt beszólt,megalázott,nem álltam ki magamért,hogy aztán kettesben ne legyen veszekedés,ha besértődött én voltam aki folyton megalázkodott....

De már nem bírom tovább.

Tudom hogy igazából semmi keresnivalónk egymás mellett....

2013. aug. 9. 19:00
 15/21 anonim ***** válasza:
46%
2013. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szépen mondd meg neki, hogy vegye feleségül a haverjait, ha a velük való nyaralás fontosabb, mint a veled való nyaralás, amikor évek óta könyörögsz neki. Dobd ki. Az ilyen nem érdemel meg.
2013. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megmondanám neki, hogy akkor pakolhat, és haza se jöjjön.


Semmi kifogásom egy kis külön töltött idő ellen (kell is, egészséges, jót tesz), HA van elég együtt töltött is. De az, hogy a feleségével derogál neki strandra menni egy délután, mert az 500 ft-os belépő drága, de a haverokkal 4 nap is belefér, több, mint durva.


Ez a hapsi nem szeret és nem tisztel téged, nem veszi figyelembe az igényeidet; mi több, egyszerűen nem vágyik veled töltött időre, önző. Ne pazarold rá az életedet, mert rohadtul nem érdemel meg.

2013. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jobb is ha elmegy a nyaralásra,te meg új életet kezdessz,nélküle.
2013. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy van-e gyereketek, de ha nincs, vagy már felnőttek, akkor gondolkodás nélkül dobni kellene...

Ha vannak, akkor meg átbeszélni a dolgokat rendesen, mert egyértelműen kifogásokat gyárt, nem akar veled nyaralni...

2013. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért dobtam ki a páromat, mert egy korlátozó, önző, szemét majom volt és csak saját magára gondolt, én nem is érdekeltem. Remélem, a férfiak többsége nem ilyen tyúkeszű és nem sz@rja telibe a családja és a felesége érzelmeit. Úgy látszik, a te párod sem egy "zseni", csak egy kis háziállat vagy neki, aki isteníti őt, meg csóválja a farkát, amikor hazaér. Ha én szeretek valakit, akkor számít, hogy ő mit érez és mit akar, ennyi. Nagy bunkóság, hogy nem érdekli, hogy te meg miatta mondtad le a nyaralást. Én a helyedben elmennék nélküle nyaralni, ha meg duzzog, akkor tényleg egy önző majom.
2013. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!