Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek ha a ferjetek...

Ti mit tennetek ha a ferjetek ilyen modon megutne?

Figyelt kérdés
A ferjemmel ossze vesztunk a csaladi ebedek miatt. Mert meg voltunk hiva anyosomhoz meg a mamamekhoz. Ugy volt ez az egesz hogy anyosom elobb meg hivott bennunket mint a mamam. En amikor anyosom meg hivott bennunket akkor nem igertem neki idopontot csak annyit mondtam hogy rendben de errol meg beszelunk. Utanna a mamam meg hivott bennunket delre igaz hogy o egy hettel kesobb hivott meg mint anyosom es anyosom erre kiakadt hogy en a mamamekat hoztam elorebb hogy oda megyunk delre es nem hozzajuk megyunk delre. A ferjemmel is ossze vesztunk ez vegett es nekem jott meg csupalta a hajam meg meg szoritotta a karomat.
2017. ápr. 16. 11:13
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Arra lennek kivancsi hogy szerintetek kinek volt igaza. Ja meg azzal jott a ferjem hogy az en csaladom fontosabb mint az ove. Mert hogy anyosomek mar mikor meg hivtak. Mondom ez igaz de idot akkor sem igertem. A mamam pedig mondott idot ezert hoztam elorebb a mamamekat. Van egy kisfiunk vele is alig foglalkozik amikor itthon van fel se veszi meg sem eteti se nem pelenkazza be azt mondta hogy az neki megalazo. Amikor sir a kicsi felsem veszi. Nekem kell meg nyuktatnom.
2017. ápr. 16. 11:19
 2/41 anonim ***** válasza:
20%

Nincs igazad. Mamadnak azt kellett volna mondanod hogy anyoshoz mar eligerkeztetek, este tudtok menni vagy masnap. Ettol fuggetlenul ferjednek nem igy kellett volna reagalnia, de lehet, hogy nem ez volt az elso ilyen eset, es ezert ingerultebben reagalt.

30N

2017. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
91%
De akkor se csinálja ezt a férj ha igaza volt!
2017. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
50%

Nem mentek sehová,kérdés megoldva! :) Vagy ő megy az anyjához,te meg a mamádhoz!

Egyébként a férjed egy va,db.arom!

2017. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Arra lennek kivancsi hogy szerintetek kinek volt igaza. Ja meg azzal jott a ferjem hogy az en csaladom fontosabb mint az ove. Mert hogy anyosomek mar mikor meg hivtak. Mondom ez igaz de idot akkor sem igertem. A mamam pedig mondott idot ezert hoztam elorebb a mamamekat. Van egy kisfiunk vele is alig foglalkozik amikor itthon van fel se veszi meg sem eteti se nem pelenkazza be azt mondta hogy az neki megalazo. Amikor sir a kicsi felsem veszi. Nekem kell meg nyuktatnom.
2017. ápr. 16. 11:26
 6/41 anonim ***** válasza:
86%
Válnék.Ezt tenném. Az erőszakra számomra egyetlen megfelelő indok van: az önvédelem. Vagyis menjen a pokolba az a férfi akai kezet emel egy nőre egy hülye vita miatt. Felnőtt emberek MEGBESZÉLIK a problémáikat, nem verekedéssel intézik.
2017. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Nem ez volt az elso eset volt hogy ugy meg utotte a homlokom hogy ki verzett. Es szerintetek milyen hozza allas ez hogy a kisbabankal ennyire nem akar foglalkozni?
2017. ápr. 16. 11:29
 8/41 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy meg tök nyolc kinek volt igaza, akkor se üssön meg.
2017. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Hat igen ez az ugy megszoritotta a kezemet hogy meg most is erzem. Nekem jott meg utott csak mert nem tetszett neki amit mondtam.
2017. ápr. 16. 11:31
 10/41 anonim ***** válasza:
82%
Válni. MOST.
2017. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!