Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek ha a ferjetek...

Ti mit tennetek ha a ferjetek ilyen modon megutne?

Figyelt kérdés
A ferjemmel ossze vesztunk a csaladi ebedek miatt. Mert meg voltunk hiva anyosomhoz meg a mamamekhoz. Ugy volt ez az egesz hogy anyosom elobb meg hivott bennunket mint a mamam. En amikor anyosom meg hivott bennunket akkor nem igertem neki idopontot csak annyit mondtam hogy rendben de errol meg beszelunk. Utanna a mamam meg hivott bennunket delre igaz hogy o egy hettel kesobb hivott meg mint anyosom es anyosom erre kiakadt hogy en a mamamekat hoztam elorebb hogy oda megyunk delre es nem hozzajuk megyunk delre. A ferjemmel is ossze vesztunk ez vegett es nekem jott meg csupalta a hajam meg meg szoritotta a karomat.
2017. ápr. 16. 11:13
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
77%

Minek szültél egy ilyen idiótának? Ne mondd, hogy a kisbaba megszületése után lett ilyen, mert azt nem hiszi el senki. Most már kár ezen piccsogni, hogy nem foglalkozik a gyerekkel, nem is értem mire számítottál.

Tudod erre mondják, hogy edd meg amit főztél.. vagy válj el.

2017. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Igen az lenne a leghelyesebb. Apukamra szamithatok o mondta. Mivel egy kisbabahoz el kelne a segitseg. Most is befele fordult a ferjem az agyon es alszik nem akarja megbeszelni a dolgokat. Szerintetek hogy lehet ilyen? A mamamnak mit mondjak miert nem megyunk?
2017. ápr. 16. 11:34
 13/41 A kérdező kommentje:
De igen a kisbaba szuletese utan lett ilyen. Az elott nem vert. Meg hogy lehet ilyen egy apa hogy ha sir a gyereke fel se veszi tolem varja hogy nyuktassam meg a kicsit?o meg csak ul es nem tesz semmit.
2017. ápr. 16. 11:37
 14/41 A kérdező kommentje:
A kisbabaval is vannak gondok mert siros fel lett szoktatva es igenyli azt hogy kezben legyen mert maskulonben sir. A ferjem meg olyankor mikor sir a pici ul nyugodtan fel sem veszi mindig azt mondja en nyuktassam meg.
2017. ápr. 16. 11:40
 15/41 anonim ***** válasza:
22%

Az ebéddel kapcsolatban nem volt igazad. Illett volna elmenni anyósékhoz is. Egyik nap hozzájuk, másik nap mamádhoz. Meg lehet ezt oldani. De látszik, hogy te egyáltalán nem akartál anyósékhoz menni.

Ez persze nem ok arra, hogy a férjed megverjen.

2017. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
11%

Nincs igazad!Oda mennék ahova előbb meg hívtak! És téged anyós hívott meg előbb!!


Téged a férjed nem ütött meg,mert ha megszorítom valakinek a kezét az még mindig nem ütés! De a másik nem tudom mit jelent hogy meg csupalta a hajad!

2017. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 szántóvető ***** válasza:
95%
ezek már intő jelek.családon belüli erőszak esetén válni kell,nem kérdést kiírni.a jövődet tervezgesd inkább,addig amíg még jobban el nem fajul a helyzet.
2017. ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Hat oda jott es megcibalta a hajamat ugy. El kezdte rangatni a hajam. Meg el kapta a bluzomat is es meg szorongatta.
2017. ápr. 16. 11:43
 19/41 anonim ***** válasza:
13%
Foglalkozz inkább az ebéddel...
2017. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
12%
Legközelebb normálisan viselkednék, hogy ne érdemeljem ki az ilyet.
2017. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!