Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim? Már...

Miért ilyenek a szüleim? Már elegem van.

Figyelt kérdés

Egyedüli gyerek vagyok. (13/L)

Már annyira elegem van. Tudom, most egy elkényesztetett libának fogtok nézni, de nem vagyok az. A gépem totálkáros.. Szeretnék egy másikat, de nem lehet róla szó.. Multkor felhoztam, hogy szeretnék egy telefont. De minek az van másik.. Ami 4 éves, és nem való semmire :( Szerintem anyám cigaretta árából, pár hónap alatt meglenne egy telefon ára. Olyan rossz, hogy mindenki csillog a jó cuccaival telefonjaival, én meg sehova se viszem, mert csak kinevetnek. És mindig arra, fogják, hogy azért nem kapok, mert 100 ezer forint, vagy mert ezt sem viszem sehova. Ja, és ha apum itthon van, akkor le se szarnak..Egymással beszélgetnek :@ Csak arra vagyok jó, hogy anyám az idegét rajtam töltse ki. Mindig velem veszekszik..Ha apum nincs itthon, akkor a telefonba mindig csak a rosszakat meséli rólam, persze azokat nem, hogy hány 5-t kaptam, meg stb. (jó tanuló vagyok) Már annyira elegem van. Idegroncs leszek :( Néha azt érzem, jobb lenne nem élni..


2010. máj. 13. 18:18
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

hát, azért nem.. Mert néha még 300 forintot is ki kell könyörögnöm.. De itt nem csak a pénzen an a hangsúly..

Beszél a sok olyan, akinek 1-2 vagy tán 3 testvére is volt, akikkel jól elvoltak...

2010. máj. 16. 12:57
 32/32 anonim ***** válasza:
szia. szerintem én írtam neked, hogy ne szólj bele, hogy anyád mire költi a fizetését. ahhoz van jogod, hogy felhívd rá a figyelmét, hogy káros az egészségére. van telefonod, számítógéped, szobád, minden amit akarsz és sokaknak luxus. te most azon picsogsz, hogy neked akkoris csakazértis a modernebb, újabb kell. senki nem gondolja, hogy csórók volnának a szüleid. de szerintem mielőtt követelőzöl, hogy mi mindenre van szükséged, számolj légyszíves utána, hogy mi mennyibe kerül és mindezt mennyi pénzből kell kikalkulálni. az én szüleim is dohányoznak, de eszembe sem jutott volna a szemükre vetni, hogy azt a pénzt miért nem rám költik. úgy érzem elsőre is hasznos választ adtam. ha nem fogadod el az építő kritikát több embertől sem, akkor őszintén sajnállak, majd remélhetőleg kinövöd...
2010. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!