Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim? Már...

Miért ilyenek a szüleim? Már elegem van.

Figyelt kérdés

Egyedüli gyerek vagyok. (13/L)

Már annyira elegem van. Tudom, most egy elkényesztetett libának fogtok nézni, de nem vagyok az. A gépem totálkáros.. Szeretnék egy másikat, de nem lehet róla szó.. Multkor felhoztam, hogy szeretnék egy telefont. De minek az van másik.. Ami 4 éves, és nem való semmire :( Szerintem anyám cigaretta árából, pár hónap alatt meglenne egy telefon ára. Olyan rossz, hogy mindenki csillog a jó cuccaival telefonjaival, én meg sehova se viszem, mert csak kinevetnek. És mindig arra, fogják, hogy azért nem kapok, mert 100 ezer forint, vagy mert ezt sem viszem sehova. Ja, és ha apum itthon van, akkor le se szarnak..Egymással beszélgetnek :@ Csak arra vagyok jó, hogy anyám az idegét rajtam töltse ki. Mindig velem veszekszik..Ha apum nincs itthon, akkor a telefonba mindig csak a rosszakat meséli rólam, persze azokat nem, hogy hány 5-t kaptam, meg stb. (jó tanuló vagyok) Már annyira elegem van. Idegroncs leszek :( Néha azt érzem, jobb lenne nem élni..


2010. máj. 13. 18:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

19.14:Mit ne adjon fel,te 16 éves lányka?13évesen gőze sincs a szülei anyagi helyzetéről,csak annyi,hogy az anyja cigizik.

Nos ha havi 20000ft-ot elfüstöl(és akkor már erős dohányos)akkor is egy év,míg összegyűlik az amit meg akar vetetni....meg ha megkapta,akkor miért is nem kap egy 20000-es farmert,műkörmöket ezt meg azt?

Ha te szülő lennél,akkor azt kell,hogy mondjam a legfelelőtlenebb a világon.

2010. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
hh
2010. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Nem értem miért írják mások, hogy semmi értelmes választ nem kapott a kérdező... szerintem teljesen korrekt válaszok jöttek. Sőt! Igazából a többség nem lehurrogta, hanem megírta, értik, nagyon is, hisz mindenki átesett ezen, de ... és it elmondták, mit javasolnak.

A kérdezőnek én is csak azt tudom mondani, hogy fel a fejjel, állat nehéz időszak ez az ember életében, de látod, van remény, hisz mindenki túl jutott rajta és már csak mosolyogva gondol vissza erre ezekre az időkre. :D


Nehéz az élet, de ettől szép... ha esetleg ez segít, bár tom, hogy kb semmit sem fog érni, mert te pont másként látsz mindent, de hátha mégis segít elgondolkodni egy-két dolgon.

[link]

Az az igazsgág, hogy meg kell tanulnunk azt is meglátni, ami jó az életünkben, különben soha nem lehetünk boldogok.

Sok sikert és fel a fejjel!

2010. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. egyik válaszó:"anyád megdolgozik a cigiért.." Nem dolgozik.. De akkor is, amikor csak hazajövök egyből az vár, hogy lehurrognak.:(

de mind1.. Hátha jobb lesz egyszer :(

2010. máj. 14. 14:20
 25/32 anonim ***** válasza:
........ szegény kislány.
2010. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy nem dolgozik, de azért kijelented, hogy miafszért nem veszik meg a legújabb telefont meg a százas gépet.
2010. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
jajj tényleg nincs új, márkás telefonod...mostmár nem is érdemes élni. kincsen..ne csinálj magadból hülye p.icsát.
2010. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
...
2010. máj. 16. 09:09
 29/32 A kérdező kommentje:
Nem érzem azt, hogy ellenénk szegényesedve. Apám nem 70 ezret keres.
2010. máj. 16. 09:10
 30/32 anonim ***** válasza:
És ez azt jelenti, ha kifingod magad, hogy kell valami új szarság, akkor mindjárt vegyék meg neked. Aha.
2010. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!