Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nagyon elegem van a nyári...

Már nagyon elegem van a nyári melóból, és vajon mi lesz szeptembertől? Miért csinálják ezt a szüleim?

Figyelt kérdés

Nem vesznek meg nekem semmit, mert "nincs rá pénz". Bezzeg félévente új franciaágyra van pénz, meg kb 4 havonta megveszik maguknak a legújabb okostelefont...

Erre kitalálták már májusban, hogy már kezdjek el melót keresni a nyárra, mert hogy ők nem fognak venni nekem semmit. Suli végétől dolgozok, 500 ft-os órabérért, amiből még a fogkrémet is magamnak kell venni...


Ráadásul ez a "nincs pénz" dolog abból jött, hogy anya elvesztette a munkahelyét, és most 900.000 ft helyett csak 750.000 ft a bevétel apa által...


Na de mi lesz velem szeptembertől, mert hát akkor nem tudok melózni.. :S Valami tanácsot tudnátok adni?


2011. aug. 3. 18:23
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Ráadásul az egész nyári szünetem azzal telik, hogy dolgozok. Alig pihenek, kimerültebb vagyok, mint suliidőbe :S
2011. aug. 3. 18:24
 2/52 A kérdező kommentje:
Segítsetek légyszi :((
2011. aug. 3. 18:30
 3/52 anonim ***** válasza:
17%
Ez normalis...najo ha 18 alatt vagy meg nemvGy huszoneves szakmanelkul...nem ertem mit paraznK vagy gyijtenek mi 250 bol jovunk ki havonta most apa dolgozik csak es semmobol nem szevedek szenvedunk hiaNyt...17 l. Enis dolgozok...
2011. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
43%

Mi lesz veled szeptembertől? Na és mi lesz veled az életben???

Tudod a pénz az attól lesz, hogy dolgozni kell érte. Talán ezt akarják veled megértetni, ahelyett hogy itt "bezzeg"elnél azon a pénzen, amit ők kerestek meg és te meg természetesnek vettél. Ha neked jönne mindig az új okostelefon, az nem fájna gondolom...

2011. aug. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Nem paráznak meg gyűjtenek, mindenre költenek kivéve rám... Ezért is írtam, hogy félévente új ágy, stbstb


Rám meg semmit sem költenek. Ja és a legszebb, hogy a tankönyveimet is nekem kell megvennem idén.. :@

2011. aug. 3. 18:33
 6/52 anonim ***** válasza:
68%

(fili)

Mit melózol? Fiú vagy vagy lány. Bővebben kellene tudni a körülményt, hogy valamit hozzá tudjanak szólni.

Lehet, hogy csak a munkához akarnak szoktatni, hogy ne legyél olyan mint a mai fiatalok. Akire nem vonatkozik ne reagáljon.

2011. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
15%
Elso vagyok. Am a masodiknak ogaza van teljesen en.17eves letemre ilyen gondolkodasu vagyok mint o... Csak en motorra gyujtok onerobol..annyi a mas
2011. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

Nem kell okostelefon, sőt jó nekem az a sz@r ami van.

De hogy a fogkrémet is magamnak kell megvennem, a női dolgokat.. Semmi plusz kiadást nem jelentek, a kínaiból öltözködök, kb évente kell 1-2 nadrág, ennyi.

2011. aug. 3. 18:34
 9/52 A kérdező kommentje:

Utolsó 18:33: neked a saját megkeresett pénzedből kell venned mindent ahhoz, hogy egyáltalán létezz, és ki merj menni az utcára? Mert ha én nem venném meg magamnak, akkor nem tudnék pl fogat mosni...


Teljesen más, ha valamire gyűjtenék és azért mennék melózni...


Amúgy lány vagyok és 18 alatti. És szórólapozok

2011. aug. 3. 18:35
 10/52 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem szeptembertől biztosan nem kell dolgoznod, akkor már iskolába kell járni, iskola-szezonban pedig gondolom eddig sem dolgoztál.

Hogy miért csinálják ezt veled? Van egy tippem, de szerintem te is rá fogsz jönni, különösen ha csinálsz egy felmérést: írd össze, hogy iskola-szezonban (eddig) naponta, hetente hány Ft-ot kértél, kaptál különböző kiadásaidra: kaja, utazási bérlet, telefon, szórakozás bármi más célra. Egy hét szorozva 4-gyel = 1 hónap. Hasonlítsd hozzá azt az összeget, amit most keresel (tudod hogy hullafáradt vagy). Szerintem ezek után valószínűleg rájössz, miért csinálják ezt veled.

2011. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!