Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nagyon elegem van a nyári...

Már nagyon elegem van a nyári melóból, és vajon mi lesz szeptembertől? Miért csinálják ezt a szüleim?

Figyelt kérdés

Nem vesznek meg nekem semmit, mert "nincs rá pénz". Bezzeg félévente új franciaágyra van pénz, meg kb 4 havonta megveszik maguknak a legújabb okostelefont...

Erre kitalálták már májusban, hogy már kezdjek el melót keresni a nyárra, mert hogy ők nem fognak venni nekem semmit. Suli végétől dolgozok, 500 ft-os órabérért, amiből még a fogkrémet is magamnak kell venni...


Ráadásul ez a "nincs pénz" dolog abból jött, hogy anya elvesztette a munkahelyét, és most 900.000 ft helyett csak 750.000 ft a bevétel apa által...


Na de mi lesz velem szeptembertől, mert hát akkor nem tudok melózni.. :S Valami tanácsot tudnátok adni?


2011. aug. 3. 18:23
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Miért a kérdezőt csesztetitek? Nehogy már ez legyen a normális. Igen, menjen el dolgozni, ha akar magának valami nagyobb dolgot venni, teremtse meg rá ő a pénzt, de nehogymár a fogkrémet is neki kelljen vennie, amikor a szülei erre egyáltalán nem szorulnak rá. Kötelesek eltartani a gyereket, milyen szülő az ilyen?
2011. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Hidd el próbáltam kivenni kaját, de megvert.. Én meg jókislányként nem ütöm meg a szüleimet...
2011. aug. 3. 18:51
 33/52 anonim ***** válasza:
28%
hát persze, hogy csúsztat. szerintem csak büdös neki a munka
2011. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Amúgy az indok az volt, hogy "csak mert ezt mondtam".
2011. aug. 3. 18:52
 35/52 anonim ***** válasza:
31%

Nem vagy hajlandó elárulni a korodat.

És gondolom egyáltalán nem akarsz arról beszélni, hogy mivel húztad ki a gyufát, amiért a szüleid most így viselkednek veled.

Gondolom, most azt várod tőlünk, hogy mindenféle sz..r alaknak minősítsük le a szüleidet, holott valószínűleg azért nem beszélsz a megelőző eseményekről, mert tudod, hogy valamiben ludas vagy. Persze könnyebb a másikat vádolni, ráadásul úgy, hogy nem is tudja megvédeni magát.


Én azt mondom ne itt síránkozz, hanem nézz magadba, próbáld meg helyrehozni azt, amit elrontottál, és attól kezdve lehet, hogy már a héten sem kell dolgoznod.

2011. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
56%
Akkor itt sokkal többről van szó, mert ezekszerint tényleg éheztetnek, és még ütnek is. Gyámügy.
2011. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
37%
Ez kamu...
2011. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

SEMMIT sem csináltam!

Egész évben itthon ültem, délutánonként tanultam, az állataimmal foglalkoztam, ebből telt az egész napom. Szín ötös tanuló vagyok...


Még csak barátaim sincsenek, akikkel "rosszat" csinálhatnék.


És egyáltalán nem túlzok, mi okom lenne rá? Hogy pár ismeretlen egy anonim oldalon sajnáljon? Pff.

2011. aug. 3. 18:53
 39/52 A kérdező kommentje:

És ha annyira fontos a korom, akkor tessék: 16 éves vagyok.

Bár ez szerintem semmin nem változtat

2011. aug. 3. 18:54
 40/52 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ki magadnak valamit a hűtőből, hagyd magad megveretni, majd sétálj be a gyámügyre, ugyanis büntetendő, amit csinálnak, bármit is követtél el.
2011. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!