Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nagyon elegem van a nyári...

Már nagyon elegem van a nyári melóból, és vajon mi lesz szeptembertől? Miért csinálják ezt a szüleim?

Figyelt kérdés

Nem vesznek meg nekem semmit, mert "nincs rá pénz". Bezzeg félévente új franciaágyra van pénz, meg kb 4 havonta megveszik maguknak a legújabb okostelefont...

Erre kitalálták már májusban, hogy már kezdjek el melót keresni a nyárra, mert hogy ők nem fognak venni nekem semmit. Suli végétől dolgozok, 500 ft-os órabérért, amiből még a fogkrémet is magamnak kell venni...


Ráadásul ez a "nincs pénz" dolog abból jött, hogy anya elvesztette a munkahelyét, és most 900.000 ft helyett csak 750.000 ft a bevétel apa által...


Na de mi lesz velem szeptembertől, mert hát akkor nem tudok melózni.. :S Valami tanácsot tudnátok adni?


2011. aug. 3. 18:23
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
GYÁMÜGY!!
2011. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

És akkor ha ezt megcsinálom mit fognak a szüleimmel csinálni?:SS


Amúgy kb 2 óra múlva majd válaszolok a kommentjeitekre, de most elmegyek olvasni, hátha lenyugszok...

2011. aug. 3. 18:55
 43/52 anonim ***** válasza:
xx
2011. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban igazak amiket leírtál, akkor mindenképpen külső segítséget kell kérned.

16 évesen nem engednek táplálkozni, ERRE NINCS MENTSÉG. Jöhettek azzal hogy valamiben biztos ludas a kérdező...Nem, ilyen nincs! Ha felcsinálták, ha drogozott, bármi is történt: Akkor is megetetem!!

És teljesen más lenne a helyzet, ha kevés fizuból jönnének ki a szülei, és megmondták volna a lánynak hogy össze kell tartson a család, dolgoznod kell neked is. De az, hogy 750ezer ftos fizetés mellett maga vegye a fogkrémet is, hát ez elmebeteg!

Persze, meg kell tanulni mi a munka, de mindennek van határa.

2011. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 Zoliol válasza:
GYÁMHIVATAL RENDŐRSÉG!!!!!!!Azonnal!!!
2011. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
0%

én nem hiszem el, hogy a szülei majd pont azzal fognak törődni, hogy zárogassák a fürdőt...persze...

ha igaz lenne, nem azt lett volna a gyámügyes felvetésre a reakciója, hogy "mit csinálnak a szüleimmel?"

2011. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
28%
sztem ez nem igaz,ha ennyire ilyenek lennének nem lenne hol internetezni mert nem engednének,14 éves korom óta dolgozom nyáron,sztem csak rá akarnak szoktatni a munkára te meg lusta vagy,és itt szerkeszted a történeteidet
2011. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:

Ettől függetlenül szeretem a szüleimet, és nem akarom, hogy bajuk essen, börtönbe kerüljenek, stb.


Hidd el anyám nagyon unatkozik egész nap, ráér zárogatni a fürdőt...

2011. aug. 3. 20:28
 49/52 anonim ***** válasza:
100%

Hát márpedig nekem is az lenne az első gondolatom ilyen helyzetben, hogy akkor mi lesz a szüleimmel.

De különben ezzel ne foglalkozz. Ha most nem lépsz, tönkrevágják az egész életed.

2011. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%
ha a fárjem 750.000 keresne és lenne egy 16 éves lányom biztos hogy lehoznám neki a csillagokat is. Anyukád nem normális neharagudj! Tudom hogy nehéz de fordulj gyámügyhöz vagy költözz a nagymamádhoz vagy nagyszüleidhez akárkihez akivel jóban vagy a családban és támogatna! Ez beteges amit csinálnak veled egy normál ember keres 140.000 ft-ot :S és akkor még sokat mondtam mi 100.000 ből jövünk ki és épp hogy betudjuk osztani de megvagyunk 3-an és amire kell az megvan! Neharagdj de anyukád kicsit beteges! kérj segítséget!!!!
2011. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!