Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nagyon elegem van a nyári...

Már nagyon elegem van a nyári melóból, és vajon mi lesz szeptembertől? Miért csinálják ezt a szüleim?

Figyelt kérdés

Nem vesznek meg nekem semmit, mert "nincs rá pénz". Bezzeg félévente új franciaágyra van pénz, meg kb 4 havonta megveszik maguknak a legújabb okostelefont...

Erre kitalálták már májusban, hogy már kezdjek el melót keresni a nyárra, mert hogy ők nem fognak venni nekem semmit. Suli végétől dolgozok, 500 ft-os órabérért, amiből még a fogkrémet is magamnak kell venni...


Ráadásul ez a "nincs pénz" dolog abból jött, hogy anya elvesztette a munkahelyét, és most 900.000 ft helyett csak 750.000 ft a bevétel apa által...


Na de mi lesz velem szeptembertől, mert hát akkor nem tudok melózni.. :S Valami tanácsot tudnátok adni?


2011. aug. 3. 18:23
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

Semmit sem költöttek rám akkor sem!

Bliccelek a buszon, napi 1x eszek (ha többször eszek, akkor kiabálnak velem), nem telefonálgatok, szóval tényleg semmit nem kell költeni rám...

2011. aug. 3. 18:36
 12/52 anonim ***** válasza:
pontosan hány éves vagy? még a kaját is saját magadnak kell megvenned? még jó,hogy rezsit nem kell fizetned..:S
2011. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
És zsebpénzt sem kaptam soha, és ezt ki se használtam úgy, hogy folyamatosan kéregettem tőlük mindenféle hülyeségre
2011. aug. 3. 18:37
 14/52 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ez nagyon jó lecke egy tininek. Még csak 24 vagyok, de én sem tudtam értékelni ennyi idősen a pénzt, meg felmérni, mi mennyibe kerül. Amíg nem te keresed meg, addig könnyű költeni. Semmi bajod nem származik ebből. Gondolom szüleid sem veled akarják vetetni örökre a fogkrémet, csak egy kis leckét adni.
2011. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

Nem akarom leírni, hogy hány éves vagyok...


Az ebédből ehetek azt mondta anya..

2011. aug. 3. 18:37
 16/52 A kérdező kommentje:
Amúgy hidd el nem fogják abbahagyni szeptembertől. Még sose láttam őket ilyennek. Azt mondták, hogy véletlen se mondjak fel, mert szeptembertől se vesznek meg nekem semmit, és még meg is kérdezték, hogy hogyan fogom összeegyeztetni a tanulással
2011. aug. 3. 18:40
 17/52 anonim ***** válasza:
95%
ne haragudj,hogy ezt mondom,de ha tényleg ilyenek,akkor elég undorítóak a gyerekükkel szemben..nem csináltál semmi olyasmit,amiért meg akarnának leckéztetni?(gondolok itt elszökésre,abortusz,stb..)
2011. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:

Dehogy. Sőt, régen azt mondták, hogy mintagyerek vagyok :/

Jó tanuló vagyok, sőt suliidőben nem is megyek sehova sem (se bulizni, se éjjel csavarogni, stb)

2011. aug. 3. 18:42
 19/52 anonim ***** válasza:
100%
Jah, már kezdtem csodálkozni, hogy mindenki a szüleidet pártfogolja. Ez messze nem normális, ha velem ilyet csinálnának, összepakolnék és elköltöznék a nagyszüleimhez. (Nem, én sem vagyok egy elkényeztetett állat, de tudom, hogy hol a határ.)
2011. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
21%

És mióta megy ez a dolog?

Előtte megvettek neked mindent?

Nem kértél hetente új ruhákat meg telefont vagy ilyesmi?

2011. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!