Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21. században mi várható el...

21. században mi várható el egy családapától?

Figyelt kérdés

Én nem értek egyes nőket... Provokálás nélkül. Férjhezmennek, szülnek gyereket és fél év múlva azt kérdezik, hogy "de hoooova menjek a férjem miatt ??!"...Visszatérő téma, de már unalmas.

Szerintem a mártír házasságok kora lejárt. Vagy aki nem biztos a párjában , ne házasodjon. Hogy lehet az, hogy a pasik "megvadulnak" ha gyerek születik?? Nekem tök nem ez a tapasztalatom, a környezetemben olyan családok vannak, ahol apa-anya akarta babát és ha nem is rózsaszín ködfátyolban sokszor az életük, de boldogan nevelgetik a csemetéket.

21. században MIT vártok el a férfiaktól?? Menjenek pénzt keresni, utána meg hazajön, tv, sör, meccs, a feleség meg ugrál körülötte??

Nem érzitek, hogy ez már "lejárt lemez"? A porszívó sem rohan el előlük és a mosogatószivacs se. Ha meg olyan a pasi, hogy -egy gyerek miatt akár -félrehúz vagy durván bánik az asszonnyal....akkor azt írom, hogy MINDIG van előzmény. Hú, most jól kiírtam, bocsi, nem provokálni akarok, csak...ezt most muszáj volt leírni!


2010. máj. 13. 13:26
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Válaszom a 46 éves /16.o2/ férfinek! Az ikreidnek semmi beleszólása sincs abba, ha te az új kapcsolatodban gyermeket vállalsz. Ő ugyanis csak féltestvére lenne az ikreknek, másrészt viszont az új - és mint írtad fiatal - párod joggal szeretne anya lenni függetlenül attól,előzőző házasságodban hány gyermeket neveltél. Az ilyenfajta hivatkozást egyerlen nő sem fogadja el, ezt ne is várd el tőle. Ha már nem is lennél annyira fitt, az új kisbaba bizonyára felélesztené benned az apai ösztönöket. Nyilván a segítséget sem tagadnád meg, ahogy korábban is tetted.
2010. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!