Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21. században mi várható el...

21. században mi várható el egy családapától?

Figyelt kérdés

Én nem értek egyes nőket... Provokálás nélkül. Férjhezmennek, szülnek gyereket és fél év múlva azt kérdezik, hogy "de hoooova menjek a férjem miatt ??!"...Visszatérő téma, de már unalmas.

Szerintem a mártír házasságok kora lejárt. Vagy aki nem biztos a párjában , ne házasodjon. Hogy lehet az, hogy a pasik "megvadulnak" ha gyerek születik?? Nekem tök nem ez a tapasztalatom, a környezetemben olyan családok vannak, ahol apa-anya akarta babát és ha nem is rózsaszín ködfátyolban sokszor az életük, de boldogan nevelgetik a csemetéket.

21. században MIT vártok el a férfiaktól?? Menjenek pénzt keresni, utána meg hazajön, tv, sör, meccs, a feleség meg ugrál körülötte??

Nem érzitek, hogy ez már "lejárt lemez"? A porszívó sem rohan el előlük és a mosogatószivacs se. Ha meg olyan a pasi, hogy -egy gyerek miatt akár -félrehúz vagy durván bánik az asszonnyal....akkor azt írom, hogy MINDIG van előzmény. Hú, most jól kiírtam, bocsi, nem provokálni akarok, csak...ezt most muszáj volt leírni!


2010. máj. 13. 13:26
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg nagyon nehéz értelmezni a kérdésed pedig nem tartom magam buta embernek...!

Gyereket nevelni és azt életet élni nem könnyű és ha 2 ember nem passzol akkor az legtöbbször csak a baba születése után derül(het) ki amikor is előjönnek az igazi élethelyzetek...!

Sajnos sokan nem tudják milyen nehéz is "családban" élni,de ha már kész akkor nem lehet menekülni..!!

2010. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
namost. Tegyük fel ismerem a párom, szeret szexelni, ismerem magam ,én is. 6 hét ugye az "általános" várakozási idő. Ha császár azért fáj hetekig, ha "sima" esetleg volt gátmetszés, annak kell gyógyulnia...de utána "észheztérnek" a hormonok, megint beindul a kedv. Vagyis beindulna, de most jajj fáradt vagyok, szoptatni kell,mamablues stb. Ha innen nézzük el lehet cseszni így is a dolgokat; de talán egy megértő apa, társ ezt nem kudarcként hanem egy "állapotként" tekinti és csak reménykedik hogy egyszer visszatér minden az eredeti menetbe.
2010. máj. 13. 13:54
 23/41 A kérdező kommentje:
talán azért nehéz értelmezni, mert gondolkodni kell rajta...:))
2010. máj. 13. 13:56
 24/41 anonim ***** válasza:
78%

13:53 ne értsd félre, nem úgy értettem, hogy ez mindig így megy. Szerencsére vannak még bőven jól működő házasságok is =)

De a gyerekszülés után nem sokkal elromlott házasságok 95%-ánál igenis ez a probléma.

2010. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
62%

"talán azért nehéz értelmezni, mert gondolkodni kell rajta...:))"


nem azért nehéz, hanem mert összevissza irkálsz benne és nem lehet kivenni belőle, hogy te most melyik oldalt is képviseled.

2010. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ha innen nézzük el lehet cseszni így is a dolgokat; de talán egy megértő apa, társ ezt nem kudarcként hanem egy "állapotként" tekinti és csak reménykedik hogy egyszer visszatér minden az eredeti menetbe."


Ebben teljesen igazad van! A normális férfi ezt normálisan tudja kezelni, és nem kezd el buta és szemét megjegyzéseket tenni a feleségére, és általában a nőkre.

(Van szerencsém ezt a típusú férjet magaménak tudni :) )

2010. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
81%
nekem a kedvencem az volt a volt férjemtől, amikor 4 héttel a szülés után finoman eltereltem erre megkérdezte, h akkor menjek k@rvához?......kicsit lefagytam
2010. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
57%

ááááááááááááááááááááááááááááááá

Neked nincs gyereked!!!

Egésznapos ordítás,ringatás,etetés,nyugtatás,nem alvás,mosogatás,takarítás,stb. után még legyek vadmacska???????

Örülök ha letudok zuhanyozni...!

A baba születése után éveknek kell eltelnie ahhoz hogy az anya nő is legyen!!

2010. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
80%
szerintem nőnek csak egy férfi mellett lehet lenni......
2010. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
én azt az oldalt képviselem , ami arról szól hogy egy férfi legyen akkor is férfi, társ ha baba születik. Viszont a kérdésemre válaszolók alapján elindulhat egy olyan ág is, ahol ugye van a 24 órás anya és a kielégítetlen apa. Ezt sem szabad mellőzni, nem mondhatom rá, hogy "ugyan hagyjátok már, ilyen nincs 1xűen"....
2010. máj. 13. 14:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!