Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kemény dolog. Ti mit tennétek,...

Kemény dolog. Ti mit tennétek, ha gyökerestül megváltozhatna az életetek?

Figyelt kérdés
Meghívást kaptam egy komoly show műsorba, mert újonnan felfedezett lettem. Viszont nagyon izgulok. Mit éreznél, ha tudnád előre, hogy 4 hónap múlva mindenki fogja már tudni a nevedet? Ha benneteket felfedeznének egy olyan szakmában, amit eddig még nem csináltál, viszont szakértő meg azonnal meglátta a rátermettséget benned, akkor mit teszel? Vállalod egy új "szakmát" amit eddig még nem próbáltál ki, vagy inkább maradsz névtelenül?
2010. máj. 12. 16:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
szerintem vágj bele
2010. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Azért nem kellene elkönyvelni hogy híres leszel.
2010. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

BÍZZ MAGADBAN!!!

Nagyon szurkolok. Azért majd egyszer elárulod mi volt az vagy lehetetlen?

:)))

2010. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

1. Gondolom csak egy esélyt kaptál, ami nem egyenes út az ismertséghez.

2. Ha ismert leszel, akkor ugyanannyian fognak utálni, mint szeretni. Ha eszed van hasznot húzol belöle.


Ha azt vártad, hogy most hanyattesnek az emberek akkor tévedsz. Ha így feltetetted a kérdést, tuti nem valami nagynevü müsör ahová azért hívtak mert tuti tehetség vagy, vagy valami nagy szám, a mónika és társai az meg igazán gáz.


21/F

2010. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ha nem az első körbe jelentkezel, eleve kizárt, hogy vicc legyen belőled. A hírességek közül sem mindenkinek vájkálnak a magánéletében.
2010. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
szurkolok neked!! :)
2010. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Voltam Pesten és kkkkvajóóóó volt!!!!! :D
2010. máj. 16. 14:57
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!