Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kemény dolog. Ti mit tennétek,...

Kemény dolog. Ti mit tennétek, ha gyökerestül megváltozhatna az életetek?

Figyelt kérdés
Meghívást kaptam egy komoly show műsorba, mert újonnan felfedezett lettem. Viszont nagyon izgulok. Mit éreznél, ha tudnád előre, hogy 4 hónap múlva mindenki fogja már tudni a nevedet? Ha benneteket felfedeznének egy olyan szakmában, amit eddig még nem csináltál, viszont szakértő meg azonnal meglátta a rátermettséget benned, akkor mit teszel? Vállalod egy új "szakmát" amit eddig még nem próbáltál ki, vagy inkább maradsz névtelenül?
2010. máj. 12. 16:53
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
A kérdés nem kamu. Kérlek ne kérdezzetek rá, hogy milyen szakma lenne ez, mert nem árulhatom el. A lényeg most nem a szakmán van, hanem csak magán a helyzeten.
2010. máj. 12. 16:55
 2/27 anonim ***** válasza:
41%
Csak nem a Mónika showba kaptál meghívást? Vagy a Józsi Barátba?
2010. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

sejtem hova :)

a helyedben vállalnám,de azon kívül nem lennék ugymond sztár. csak a tehetségedet nézzék,a magánéleted tabu,akárhogy faggatnak!és csak akkor ha szereted amit csinálsz!

sok sikert!

2010. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én bevállalnám. Ha mégsem lennék annyira tehetséges, mint amennyire azt gondolták rólam, akkor visszazökkenek a régi életembe.
2010. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy izgulsz.De ha már kaptál egy ilyen lehetőséget akkor használd ki!:)

Majd belejössz, ha meg nem megy akkor nyilvánvalóan nem fognak berakni a showba:D

2010. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem büszkélkednék vele mert nagyon rosszul is elsülhet. Mi van ha mégse alakulnak úgy a dolgokok ahogyan eltervezted?

És én névtelen maradnék, vagy legalábbis kitalálnék valami ütős művész nevet.

2010. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:

ha későbbiekben profitálhaszt belőle, akkor sztem próbáld meg, egy idő után hozzá fogsz szoknni h felismernek az emberek, ez is válhat az előnyödre, pl sok helyen protekciód lesz

(majd írd meg,hogy döntöttél, és azt h ha majd lehet,h melyik műsorba fogsz szerepelni, csak kíváncsiságból érdekel :) )

2010. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%

az x-faktorba? :D

stól helyett?:D

2010. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%

Vagy a megasztár...

Persze lehet valami más is.

2010. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Na hát ez az. Félek, hogy beégek vagy hogy poént csinálnak belőlem a youtube-on. Nem akarok oda felkerülni (pedig ez biztos, hogy lehetetlen lesz!!) és majd a sértő kommenteket fogadni. Celeb sem akarok lenni és nem akarom, hogy a Gyöngy meg az ilyen lapok éppen majd arról irkáljanak, hogy éppen milyen kanapét vettem. Viszont ez olyan mint egy menő autó. Ha megnyered, akkor nagyon jó, ezzel ellentétben majd mindig félhetsz attól hogy mikor fogják ellopni.


Ha az ember ebbe belevág, akkor meg elkerülhetetlen lesz a sötét oldal. Félek kicsit. Bevallom.

2010. máj. 12. 17:03
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!