Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kemény dolog. Ti mit tennétek,...

Kemény dolog. Ti mit tennétek, ha gyökerestül megváltozhatna az életetek?

Figyelt kérdés
Meghívást kaptam egy komoly show műsorba, mert újonnan felfedezett lettem. Viszont nagyon izgulok. Mit éreznél, ha tudnád előre, hogy 4 hónap múlva mindenki fogja már tudni a nevedet? Ha benneteket felfedeznének egy olyan szakmában, amit eddig még nem csináltál, viszont szakértő meg azonnal meglátta a rátermettséget benned, akkor mit teszel? Vállalod egy új "szakmát" amit eddig még nem próbáltál ki, vagy inkább maradsz névtelenül?
2010. máj. 12. 16:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ha meggazdagodsz belőle hajrá;):D
2010. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha ez a show a megasztár, vagy ehez hasonló tehetségkutató, akkor sztem ne hagyd ki, mert ilyen csak egyszer van az életben.

De ha egy Benkő feleséget keres jellegű műsorban akarod "kipróbálni" magad, akkor inkább ne tedd.

2010. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Civileknek ezek a variációk lehetségesek:


-Mónika Show

-Józsi Barát

-X-faktor

-Megasztár


Ha szakmabeli lennél, nem izgulnál itt a hírnéven, mert ott nem az az első, hanem a kemény munka.

Szóval amit én tennék most a helyedben: képezném a hangomat orrvérzésig, hogy ne bőgjek le, mint Mr Bikicsunáj!

2010. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vállalnék semmilyen tévés szereplést. Sokak életét tönkre tette már a hírnév. Ez olyan, mint a sportolóknál az olimpia. Van egy csomó sportoló, aki megfelelne az ilyen versenyeken, de nem bírják a reflektorfényt, a versenydrukkot. Ha úgy érzed, bírnád lelkileg azt, hogy kivesézik az életed (mert ha tévében fogsz szerepelni, ez vár rád, ne hidd, hogy eltitkolhatod az életed, mert ha nem tőled, a szomszéd Marika néni, vagy az általános isklás padtársad fogja elmondani, hogy még 8 évesen szoptad az ujjadat, főiskola alatt berúgtál minden este...) Ha belevágsz, sok sikert!
2010. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Mr. Bikicsunáj! Ez tetszik :-) Viszont ebből is azt látszik, hogy a gondolat csak megasztárig jutott el ezek szerint akkor. Nem leszek megasztár és nem is oda jelentkeztem, ez nem tehetségkutató válogatás lesz. Pont erről van szó. Ezen izgulok, hogy nem olyan válogatásra megyek már ami az 1. kör, hanem már egy nagyobb szintűre. S ez miatt félek nagyon, hogy esetleg félreismerték a rátermettségemet és mégse vagyok jó....mindenesetre kipróbálom.
2010. máj. 12. 17:07
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Én kihagynám.

Csak nagyon kevesen vannak akik egy show müsorral lettek híresek.

Nézdd végig a mai híreségeket/szárokat. Mondej 3 olyat aki így tet szert hírnévre és még meg is él belőle.

Időpazarlás. Én inkább tehetség kutató cégeket keresnék fel (rengeteg ilyen van). Mert Ők tényleg bevisznek a szakmába.


Ez az én privát véleményem.

Nem kell egyet érteni.

2010. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk ebben is igazad van. Viszont én nem kerestem meg semmilyen céget, hanem pont egy ember talált meg engem teljesen véletlenül és úgy ajánlották fel nekem ezt. Holnap lesz valami megbeszélés is, akkor majd többet tudok mondani esetleg, hogy hogyan is lesz ez.
2010. máj. 12. 17:12
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menny el.

Olyan nagy katasztrófa végülis nem törénhet.

De azért vigyél magaddal legalább egy felnőtet, soha nem tudhatod, hogy az az ember mit is akart tőled.

Viszont ha híres leszel akkor számíts arra, hogy megpróbálják majd kifesézni az életedet. Ez elkerülhetetlen.

2010. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Mit tennék, ha gyökeresen megváltozna az életem, és híres lennék?

Nos. Soha, de soha sem felejteném el azt, hogy honnan jöttem, és kik álltak melletem őszinte érzelmeket táplálva irántam, még akkor is, amikor "senki" voltam. Ha a csúcsra jutottam, és lehetőségem lenne, minden eszközt megragadnék, hogy segítsem, és képviseljem a "porban" maradt társaimat.


Megjegyezném azt is, hogy csak olyan produkcióhoz adnám a nevem, ami egy bizonyos szellemi és erkölcsi értéket azért hordoz magában...

2010. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon előre szaladtál.

Fogadd ezt a véleményt úgy, hogy magamról írom. Ne legyen sértődés.

Egyáltalán nem biztos, hogy az lesz a vége.(felfedezés)

Te is olyan ember vagy mint más, valamint minden csoda 3 napig tart.

Magyarul, ne izgulj, bármi történik, nem történik semmi különös, minden megy tovább a mederben.

2010. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!