Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés? Véleményezzétek...

Összeköltözés? Véleményezzétek légyszi

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a párom 22. nagyon szeretjük egymást.borzalmas a nélküle töltöttidő. szerintetek korai az összeköltözés?
2010. máj. 12. 15:25
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még korai. albérlet drága, ha meg a szülők nyakán akartok élősködni, annak semmi értelme. fejezd be az iskolát, a barátodnak van szakmája? jól keres? eltud tartani? gondolom nem . maradj otthon és tanulj!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Tizenhat évesen összeköltözni?! És mi az, hogy "borzalmas nélküle?" Megállna az élet, ha csak hetente kétszer találkoznátok? Hihetetlen, hogy ennyire belelovalod magad az "őrült" szerelembe. Ha a fiú egyszer elhagy, úgy kell téged összelapátolni. Gyakorolj önmérdsékletet és tereld normális mederbe az udvarlást. Összeköltözni korai és káros. A szüleid helyében nem engedném.
2010. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
100%

Ez eros fuggoseg, foleg 16 evesen. Nem fugghetsz ennyire a parodtol, konnyen pokolla teheti az eleted!

Meg kell tanulnod nelkule is elni, ugy az egyutt toltott idot meg tobbre is fogod ertekelni ; )

2010. máj. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
63%

Sziasztok! Én egy történettel állok elő..sokan el fognak érte ítélni de a mai napig nem bánom!! és ugy előszóba.. nem vagyok roma!!!!

13 évesen szerelmes lettem egy 23 éves srácba együtt élktünk 2 évig és nem bántam meg! szuper volt szétmentünk.. hát bumm tuléltem!!! aztán jött az életemben az igazi szerelem amit én baltáztam el igazából. de lénylegtelen.. és most van egy egyéves kapcsim vele is együtt élek.. mint mind2 vel elötte és jó! diákmunkából élek nap mint nap dolgozok megkeresme a 80 at sulizok is melette háztartás is vezetek és boldog kismama vagyok! és nem bánom az életem egyikét sem!!!! és szoljon meg aki akar!

2010. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Szerintme butaság ilyen fiatalon összeköltözni.
2010. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
22:54 köszi, hogy írtál. már csak arra lennék kíváncsi, hogy most hány éves vagy..:) sok boldogságot
2010. máj. 16. 12:27
 37/38 anonim ***** válasza:
mindenkinek saját magának kell tudni, hogy hny évesen akar össze költözni a párjával. 13 évesen a szülők felelnek gyerekükért. a szülők hol voltak ilyenkor?
2010. máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez a történet csodásan szépen hangzik, de az ember sok mindenből kimarad! Én 19 éves vagyok, és egyáltalán nem vágyom arra, hogy ilyen fiatalon, suli mellett még dolgozzak is és háztartást is vezessek. Épp eleget fogok dolgozni majd az egyetem után! A szüleimet később tudom majd támogatni, ha egzisztenciálisan olyan helyzetben leszek, és ami azt illeti, én babát sem vállalnék, egyenlőre. Egy gyerek mindig tartogat sok örömet, de elveszi a fiatalságodat, és gyereked születhet még később, de a fiatalságodat soha többé nem kapod vissza. Az összeköltözéssel ugyanez a helyzet, a barátom 19 éves, vígan összeköltözhetnénk, mert már nem szól bele senki, de sem anyagilag, sem másképp nem tudnánk magunknak biztos hátteret biztosítani. Sokkal könnyebb az, hogy néha pár napig egyikünknél vagyunk, együtt alszunk, de közben ott vannak a szülők, akik megteremtik azt a miliőt, amiben vidáman, felhőtlenül együtt tudunk lenni. Én látom, hogy az édesapám milyen keményen dolgozik azért, hogy egyáltalán átlagos szinten tudjunk élni! Meg gondolod, hogy ennyi feladat mellett az ember ráér a párjára? Így sokkal többet látjuk egymást, mint úgy, hogy este 10-kor hullaként bezuhanunk az ágyba, reggel hatkor meg már megyünk a dolgunkra.
2010. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!