Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés? Véleményezzétek...

Összeköltözés? Véleményezzétek légyszi

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a párom 22. nagyon szeretjük egymást.borzalmas a nélküle töltöttidő. szerintetek korai az összeköltözés?
2010. máj. 12. 15:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
A szülők mit szólnak? Hova költöznétek? Anyósékkal nem jó együtt hidd el, nekem ráment a kapcsolatom...Gondoljatok át minden lehetőséget!
2010. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi ideje jártok együtt. Amúgy anno én az exemmel 21 évesen költöztem össze, az is korai volt..ahogy érzitek. (szülők mit szólnának?)
2010. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkepp korai, meg egy par evet varjatok nyugodtan, bulizzatok, erezzetek jol magatokat, es amikor nagykoru leszel akkor koltozkodhettek ;)

33/N

2010. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Van önálló kereseted? Képes vagy a háztartás vezetésére? (főzés, takarítás stb.) Külön költöznétek ketten, vagy valamelyikőtök szüleihez? Mióta vagytok együtt?

Érdemes ezeken gondolkozni.


Attól még hogy összeköltöztök, ugyanúgy el kell járnod iskolába, a barátodnak meg dolgozni. Csak annyi, hogy minden este együtt alszotok és reggelente együtt keltek.

És ez összeköltözés nélkül is megoldható.

2010. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kicsit korai, de azoktól is függ amiket előttem felsoroltak.

mondjuk anyukám is 16volt amikor összejött a 22éves apukámmal. senki nem bízott bennünk,mégis most ünnepelték a 15.házassági évfordulójukat.:)

2010. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
15:30 simán tudnék egy háztartást vezetni. itthon is kb. én csinálom.keresete egyenlőre neki van.nekem is lesz nemsokára(suli mellett szeretnék dolgozni). szülők véleményét nemtudom.
2010. máj. 12. 15:36
 7/38 A kérdező kommentje:
gratulálok nekik.:)
2010. máj. 12. 15:37
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkából meg amit a párod keres, nem biztos hogy fent tudnátok tartani egy albérletet.
2010. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
nem tudom,h diákmunkával mennyit tudnék keresni. de az ő keresete kb.150 ezer.
2010. máj. 12. 15:39
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Azért korai, mert egy kiforratlan tini vagy, aki impulzusok, érzések alapján cselekszik, és nem a józan ész alapján. Amikor mi összeköltöztünk a párommal, nem csak a szerelmet néztük, hanem az ésszerűségi szempontokat is.

1. Dolgozol? Mert ha nem, akkor csak egy kitartott leszel pár évig. Jó az?

2. Hogyan fogod végezni a tanulmányaid? Vagy elvárod a szüleidtől az anyagi támogatást akkor is, ha már elköltöztél? Tankönyvek és egyebek?

3. A párod hajlandó eltartani téged?

Ebben a korban pont azzal lehet bizonyítani az igazi szerelmet, hogy nem költöztök össze, hanem 1-2 évig(legalább amíg 18 leszel) jártok, és kiismeritek egymás szokásait. Ha pedig felnőttél és készen állsz, tudni fogod. De eléggé ciki lenne visszasomfordálni anyuékhoz, ha ez az összeköltözősdi mégsem jön be...

2010. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!