Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés? Véleményezzétek...

Összeköltözés? Véleményezzétek légyszi

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a párom 22. nagyon szeretjük egymást.borzalmas a nélküle töltöttidő. szerintetek korai az összeköltözés?
2010. máj. 12. 15:25
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Én ennek csak a törvényi hátterét írnám le, semmi mást.

1.) 18 éves korodig, ha csak nem házasodsz össze a pároddal, kiskorúnak számítasz, és addig a szüleiddel KELL élned, kivéve, ha ők hivatali úton átadják a felügyeleti jogot másnak. Házasodni csak az ő engedélyükkel tudsz.

2.)Súlyosabb műtétekről is csak ők dönthetnek még. Gondolok itt pl. az abortuszra, vagy egy szimpla mandulaműtétre.

3.) Mindenért, ami veled történik, 18 éves korodig őket terheli a felelősség.

2010. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam. Azt még hozzátenném, hogy én már felnőtt vagyok a párommal együtt, mégsem költözünk össze. Talán egy év múlva. Ne kapkodd el!
2010. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
köszi, hogy leírtad ezeket
2010. máj. 12. 16:16
 24/38 anonim ***** válasza:
76%

Én 15 éves vagyok, barátnőmmel lakok egy lakásban a suli végett, albérletben. Muszáj volt, ahova szerettem volna suliba jönni, nem biztosított kollégiumot, így 120km-re élek a valós otthonomtól. Van barátom, elég korán kezdtem, mert már 2éve együtt vagyunk( el lehet ítélni), ő is a fővárosban dolgozik, viszont soha semmi pénzért nem vállalnám el, hogy hozzám költözzön..így is néha sok. teljesen jól elvagyunk úgy, hogy talizunk nap mint nap, néha együtt alszunk, esetleg nagyon ritkán baráti körbe együtt elmegyünk... és azt hiszem itt egyenlőre ki van merítve a kapcsolat. Megértelek, hogy hiányzik, és egyebek, mi leginkább telón tartjuk a kapcsolatot..neki is jó, és nekem is... amúgy a párom 25éves, van köztünk korkülönbség, de nem hat meg, hogy ki mit gondol :)

(le lehet pontozni)

2010. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
66%

Előző:

Te miért vagy ennyire pesszimista az emberekkel?(le lehet pontozni, el lehet ítélni..) nyílván azért választottad azt a középsulit, mert fontos a továbbiak miatt, mi ezért nem hinném h elítélnénk, és a szüleid sem, amint látom, tehát nincs miért aggódnod:) de azért nyugtass meg h sűrűn hazamész!:P

Bocsi az offért

2010. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
54%

Sokszor tapasztaltam már, hogy lepontoztak ezért :)

Amúgy igen, rendszeresen hazajárok, pontosabban ha nincs annyi tanulni valóm, akkor minden hétvégén, amúgy meg legkésőbb kéthetente tényleg hazajövök :) Jelenben is itthon vagyok, fekvőgipsszel... :S

15/L

2010. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Vettem a fáradtságot és elolvastam a válaszokat. Az én véleményem , hogy egy normális ember nem költözne össze ilyen fiatalon. Most lehet , hogy úgy tűnik , hogy otthon szinte mindent te csinálsz és birnál egy háztartást vezetni , de nem hiszem , hogy olyan egyszerű és boldog lennél megcsinálni mindennap suli után hf után.

Plusz diák munkával max nagyon max 30 ezer ft keresnél , ha találnál munkát !.

Vki említette a törvényi hátteret is, meg ezt am említetted a szüleidnek is ?

ja és utoljára még csak annyit arra nem is gondoltál , hogy mi van , hogy ha szakítanátok mondjuk 1-2 hónap múlva ?

2010. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
szerintem várjatok vele ameddig el is tudjátok tartani magatokat úgy hogy az nem megy a suli rovására, szerintem nagyon korai lenne...
2010. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen én is azt éreztem,hogy megtaláltam az igazit,majd ugyanezt 17,és 18 évesen kétszer is..:D
2010. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
68%

ti mit szeretnétek? korainak persze korai lehet a korotoknál fogva

és mi lesz ha meg sem próbáljátok? ha ti elszántak vagytok, hát tegyétek meg. a legrosszabb ami történhet: egy fájdalmas tapasztalat,amiből mind a ketten tanultok ha bekövetkezik

az egészben a fő kérdés: TI mennyire vagytok elszánva? bár ha minket kérdezel,még lehet benned is kérdőjel és az nem csak a korod....

2010. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!