Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért papucsozzák le azt a...

Miért papucsozzák le azt a pasit, aki komoly kapcsolatban él?

Figyelt kérdés

...és nem szégyell rózsát venni a párjának,nem szégyell romantikus és kedves lenni,nem szégyelli kimutatni az érzelmeit?Attól papucs,hogy szeret valakit,és kedveskedik neki?Attól papucs,hogy néha képes elmosogatni,vagy összeporszívózni?Attól papucs,hogy néha ágyba viszi a kaját? Vagy attól,hogy ha programot szervez,akkor automatikusan gondol a párjára?

Szerintem divat lett mindenkit lepapucsozni,aki nem egy érzéketlen,flegma divatember,aki még ki meri mutatni a nő felé az érzelmeit.A legtöbbször szingli nőktől hallottam ezt a jelzőt,érdekes módon.Véleményeket várok a téma kapcsán.Kezdődjön a háború... :-) Na jó,nem,azért ne ugorjunk egymás torkának,csak kíváncsi vagyok,ki hogyan látja a dolgot. (Egy nő,aki párkapcsolatban él.)


2010. máj. 11. 20:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell az ilyenekkel foglalkozni. Nekem is olyan párom van, aki amikor csak tud segít, munka után rohan haza hozzánk, imád minket, de nem papucs. Ha valami nem tetszik Neki vagy nem az a véleménye róla, ami nekem, akkor ezt szabad ember módjára szóvá is teszi és próbálunk kompromisszumot kötni. Papucs akkor lenne, ha mindent szó nélkül elfogadna, amit én mondok. De akik ezt mondják, bele nem látnak az életetekbe, csak azt látják, hogy virágot visz, hogy elmosogat. Szóval szerintem le kell tojni.....
2010. máj. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!