Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért papucsozzák le azt a...

Miért papucsozzák le azt a pasit, aki komoly kapcsolatban él?

Figyelt kérdés

...és nem szégyell rózsát venni a párjának,nem szégyell romantikus és kedves lenni,nem szégyelli kimutatni az érzelmeit?Attól papucs,hogy szeret valakit,és kedveskedik neki?Attól papucs,hogy néha képes elmosogatni,vagy összeporszívózni?Attól papucs,hogy néha ágyba viszi a kaját? Vagy attól,hogy ha programot szervez,akkor automatikusan gondol a párjára?

Szerintem divat lett mindenkit lepapucsozni,aki nem egy érzéketlen,flegma divatember,aki még ki meri mutatni a nő felé az érzelmeit.A legtöbbször szingli nőktől hallottam ezt a jelzőt,érdekes módon.Véleményeket várok a téma kapcsán.Kezdődjön a háború... :-) Na jó,nem,azért ne ugorjunk egymás torkának,csak kíváncsi vagyok,ki hogyan látja a dolgot. (Egy nő,aki párkapcsolatban él.)


2010. máj. 11. 20:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen,szerintem sem véletlen.Sejtem,honnan fúj a szél! :-)
2010. máj. 11. 20:45
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
az a férfitípus, akit leírtál, nem papucs. a való életben egy ilyen pasi néha egy kicsit uncsi, néha meg kicsit túl sok...
2010. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen irigyek, mert nekik még egy ilyen kapcsolat nem jött össze. Szerencsére a férjem romantikus, segít otthon (most meg különösen, hogy a második gyermekünket várjuk) és kimutatja az érzelmeit. de sosem gondoltam rá úgy, mint papucsra. Ha kell, nagyon határozott és férfias tud lenni:)
2010. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen, ennyire talán nem hordoz a tenyerén, de erősen megközelíti a tökéleteset :) Nekem még sohasem mondták, hogy papucs lenne. Lehet, hogy a környezetem nem küszködik fogalomzavarral? Mindenesetre én már papucsoztam le más pasit, de ő tényleg olyan, hogy mindent a barátnője kedve szerint tesz, és teljesen háttérbe szorítja a saját igényeit, és ha valami nem úgy történik, ahogy a barátnője gondolja, akkor a csaj hatalmas hisztiket rendez.
2010. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az én olvasatomban a papucs az a férfi aki a párja utasításait elvégzi. Ismerek ilyen férfit. Ő mosogat, porszívóz, vasal, képes ételeket nem megenni mert a nője nem szereti, vagy ha csak ránéz nem kedves szemmel, akkor elhallgat. Ja, s csak akkor van sex, ha a nő akarja, de csakis kizárólag akkor.

Én is párkapcsolatban élek. A párom egy tündér. Munkamegosztással könnyebb az élet. Van olyan amit ő szeret csinálni, van amit én. Pl el sem tudom képzelni, hogy a párom mosogat, vagy porszívózik.

Az általad leírt párkapcsolatban élő férfinek köze sincs a papucshoz.

2010. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sztem akkor mondják, ha egy nő a férfi fölé kerekedik. Bár furcsa, hogy fordított esetre nincs igazán jelző. Azt is szokták mondani, hogy Isten, Ádám oldalbordájából teremtette Évát, hogy egyenrangúak legyenek. Ha azt akarta volna, hogy a nő alárendelt legyen, akkor Ádám talpából teremtette volna, ha pedig fölé akarta volna rendelni, akkor a fejéből.
2010. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 11. 21:22
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából a papucs az számomra azt jelenti és saját tapasztalatom:Hogy a lány szeretei a fiút de nem tudja elfogadni azt,hogy van saját élete-egy fajta tárgyként tekint rá(trófea)-a lány kihasználja a fiú érzéseit,a fiú szereti a lányt ezért bármit megtesz amit kér a kedvese.Az jó dolog meg én is csináltam olyat,hogy magamtol segitettem neki,kinyitottam a kocsi ajtot.A lánynak elvárásai vannak a fiúval szemben de forditva ez nem igaz,meg magától se vár el semmit mert neki ez tökéletes kapcsolat.A kapcsolatok nagy része itt romlik el mivel ilyenkor már a lány irányítja a kapcsolatot..és ez már nem párkapcsolat hanem inkább "munkaviszony"
2010. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

1.Én vagyok a 21:41 es kommentelő 16/F|2.A fiúk nagyon szabadok akarnak lenni és néha lazára veszik a kapcsolatukat.Ezért mondják azt,hogy "jajj te mekkora papucs vagy!!"ki fogják nőni és majd megtudják,hogy milyen lesz majd egy olyan kapcsolatban élni..Ha nem akkor az szerencse.


megjegyzem:Nekem a legelső kapcsolatomba papucs voltam.Beszéltem a lánnyal nem fogta fel és emiatt szakitottam meg más okok miatt is.

2010. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
tudod ezek mind irigy emberek,epp ezert.az en parom hasonlo es a haverok sokszor keresztbe akartak nekunk tenni ez miatt.sikertelenul.
2010. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!