Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért papucsozzák le azt a...

Miért papucsozzák le azt a pasit, aki komoly kapcsolatban él?

Figyelt kérdés

...és nem szégyell rózsát venni a párjának,nem szégyell romantikus és kedves lenni,nem szégyelli kimutatni az érzelmeit?Attól papucs,hogy szeret valakit,és kedveskedik neki?Attól papucs,hogy néha képes elmosogatni,vagy összeporszívózni?Attól papucs,hogy néha ágyba viszi a kaját? Vagy attól,hogy ha programot szervez,akkor automatikusan gondol a párjára?

Szerintem divat lett mindenkit lepapucsozni,aki nem egy érzéketlen,flegma divatember,aki még ki meri mutatni a nő felé az érzelmeit.A legtöbbször szingli nőktől hallottam ezt a jelzőt,érdekes módon.Véleményeket várok a téma kapcsán.Kezdődjön a háború... :-) Na jó,nem,azért ne ugorjunk egymás torkának,csak kíváncsi vagyok,ki hogyan látja a dolgot. (Egy nő,aki párkapcsolatban él.)


2010. máj. 11. 20:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Hol találtad?Nekem adod?
2010. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
nem arra a férfira mondják,hogy papucs,aki úgy ugrál,ahogy a nő parancsolja?
2010. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
aki ezt mondja az vagy tizenéves vagy nincs párja,vagy a párja nem elég figyelmes vele és irigykedik...
2010. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Akár férfi, akár nő "papucsoz" le egy ilyen embert, az azért teszi, mert irígyli a kapcsolatát.


Le a kalappal az ilyen férfiak előtt!


40 Ffi-

2010. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Na akik erre azt mondták hogy az ilyen pasi papucs, fogalom zavarral küzd. A papucsférj az akit az asszony ugráltat. Szó szerint. Csináld ezt, csináld azt. Akár durván akár virágnyelven.
2010. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Papucs az, akit ugráltatni lehet. Attól, hogy szeretsz valakit, foglalkozol vele, és kimutatod, hogy fontos neked, még nem leszel papucs.

Az én páromat is lepapucsozta az egyik haverja (akinek 1 éve nem volt nő a közelében). Kit érdekel? Irigykedik, mert mi boldogok vagyunk, és nem vagyunk egyedül.

2010. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek papucs férjet, őt a felesége ugráltatja, ő szó nélkül tűri és már nagyon túlzásba viszik a dolgot. Amúgy én párkapcsolatban élek, nagyon figyelmes a barátom, minden téren tökéletes, szóval nem irigységből mondom ezt a fent említett férfira:)
2010. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
nem véletlen, hogy akiktől ezt a legtöbbször hallod, az mind szingli...
2010. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen,az én páromat is lepaucsozták már.Nem baj,mi boldogok vagyunk,és ez a lényeg! :-) Csak azért rosszul esik az embernek,mikor a párját ,,Bólogató Jánosnak" állítják be.Azért esik rosszul,mert tudom,hogy ez nem igaz.Nem vagyok az a parancsolgatós,ugráltatós típus.Mondjuk az is tény,hogy ezt többnyire maguknak való emberkéktől hallottam.
2010. máj. 11. 20:43
 10/21 anonim ***** válasza:
50%

én papucs voltam (légpárnás)

most már szabad vagyok, csumi!

2010. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!