Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hova rejtitek az energia...

Ti hova rejtitek az energia italt?

Figyelt kérdés
elrejtitek egyáltalán? megtalálták? mit szólnak hozzá a szüleitek?

#család #energiaizal
2017. márc. 11. 16:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%
azért a cigi méreg. na meg hogy napi 6 sör jobb e egy doboz enrgiatalnál...
2017. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne rejtegetnem? Megveszem, megiszom, a dobozt kidobom.
2017. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

#6 Nem vagyok egészséghuszár, de a kommentedre az első reakcióm az volt, hogy "most még..." :D Oké, hogy az energiaital nem drog, de amit te csinálsz, az nem kicsit káros.

Vannak időszakok az ember életében, amikor úgy érzi hogy kell (egyetem, vizsgaidőszak, én is kólán-kávén-energiaitalon éltem), de ezt életformává tenni és büszkének lenni rá, cink.

Most még nincs tőle bajod, majd 10-15 év múlva.


Kérdező, megmondom őszintén, nem sok okot tudok elképzelni, hogy a te korodban olyan fene nagy szükség lenne az energiaitalra, de ettől most tekintsünk el. Szerintem vesd fel a szüleidnek a dolgot, alakítsatok ki kompromisszumot. Ha mondjuk csak az íze miatt iszod, akkor meg lehet beszélni, hogy pl. egy hónapban egyszer kapsz egy üveggel, és akkor azt úgy osztod be, ahogy neked tetszik. Többre mész a megbeszéléssel, mint a titkolódzással és a hazudozással. :)

2017. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem rejtegetem, amikor tinikorú voltam, akkor sem rejtegettem. A 16 éves kishúgom is iszik néha, ő sem dugdossa. Nem iszok gyakran, havonta egy-két alkalommal, egyébként meg nem élek egészségtelen életmódot. A vérnyomásom meg alacsony.
2017. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
33%
én a te korodban hétvégére vettem mindig 2 kis üveg adrenalint vagy bombát, hogy pénteken és szombaton hajnalig tévézhessek.
2017. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
42%

na, ha valaki azt modnja többet iszik mint én, az hazudik :D

volt régebben, hogy akár napi 5-6ot is megittam, de aztán sajnáltam rá a pénzt, így vissza szorítottam napi 2re.

a vérnyomásom pl soha nem volt magas, és soha nem dugdostam.

2017. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem egészséges. Jobb ha megbeszéled a szüleiddel.
2017. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem rejtegetem, és nem kérdeztem a véleményüket h mit iszom vagy mit nem!Felnőtt ember vagyok egy az. Másik ritkán iszom
2017. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem rejtem el, és nemtalálták meg. Hosszú évek során kifejlesztettem egy tuti módszert, ami alapján akárhol kereshetik, olyan helyre teszem, ahol senki nem keresné. A tuti rejtekhelyre.

Megiszom. A dobozát meg kidobom.

2017. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
14 évesen energiatial.. hova lett ez a világ...
2017. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!