Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hova rejtitek az energia...

Ti hova rejtitek az energia italt?

Figyelt kérdés
elrejtitek egyáltalán? megtalálták? mit szólnak hozzá a szüleitek?

#család #energiaizal
2017. márc. 11. 16:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem iszok ilyen szarokat.
2017. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

Hm... Sehova

Nem iszok, sőt te se tedd.

2017. márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Néha (kb. 2-3 Havonta) iszok Max. Egy dobozzal. Nem dugom el,megveszem és megiszom. Nem jöttekkk rá
2017. márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem a kérdést. Miért kéne eldugni?
2017. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem iszok ilyen szarokat... annyit nem ér hogy kicsináljam a szívem. Hallgass a szüleidre, és ne hazudj nekik, meg ne dugdoss ilyen vacakokat.
2017. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
23%

Megjöttek az egészséghuszárok :) Remélem minden dohányzós, alkoholos, chipses, csokis, üdítős, kajás kérdéshez odamentek okoskodni, hogy milyen szar ember is a másik mert nem azt szereti és utálja amit én. :) 6-7 éve iszok energiaitalt majdnem napi szinten..., és járok orvoshoz rendszeresen. Semmi bajom. Mondhatni csúcsformába vagyok. Mindent mértékkel. Napi egytől semmi bajod nem lesz.

Nem kell elrejteni. amúgy kicsit érdekes a kérdésed, nem írtad le a korod, nemed. Nem mindegy, hogy 8 évesen iszod, vagy 18.

2017. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
14/F
2017. márc. 11. 16:33
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Edzőtáskámba a cuccaim közé, bár én már 22 éves vagyok, de arra is kiakadnak, ha egy üveg víz a szobámban van...

(Mielőtt nekem esnének, hogy költözzek el: egyetemre járok, mellette dolgozom, a fizum felét le kell adnom, de nem keresek annyit, hogy 1 szobát akár ki tudjak bérelni (ami alsóhangon is 35-40 ezer + rezsi.)

2017. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mindek elrejteni. Nekem volt, hogy a szüleim vettek nekem. De mondjuk én évente kb. 2-3 dobozzal ittam, szóval nem napi szinten. Azt ők sem tolerálták volna.

Amúgy meg nem értem ezt a nagy herce hurcát körülötte. Főleg akkor, amikor egy dohányzó ember mondja azt, hogy az energiaital ilyen meg olyan egészségtelen. Ha túlzásba viszed, napi szinten fogyasztod, akkor minden egészségtelen.

2017. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
18%
Ne igyál ilyen mérget ! A cigi, ital sem méreg, de ez igen.
2017. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!