Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is tapasztalta már ezt?

Más is tapasztalta már ezt?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy bennem sokkal több energia van, mint eddig bármelyik férfiban, akivel jártam. Én most 34 éves vagyok. Van munkám, jó messze, napi 4 órát vezetek 2 oda 2 vissza. 8 óra a munkaidőm, szóval ez 12 óra. Heti 5 nap. Emellett még vezetem a háztartásom, mert egyedül élek a lakásomban. De én nem tudok otthon tespedni a hétvégén, és egyáltalán nincs szükségem arra, hogy a hétvégét végigaludjam. Most szombaton síelni megyek. De szoktam kirándulni, lovagolni, tavasztól őszig golfozni. Nem vagyok ennyire gazdag, a pálya itt van a szomszédban, és nincs felszerelésem, csak bérlem, amikor ott vagyok. Télen konditerembe járok. A vasárnap a pihenésé, ilyenkor tévét nézek, DVD-t nézek, elvagyok, esetleg átmegyek anyámékhoz. De nem találok olyan férfit, akiben legalább csak fele ennyi energia lenne. A mostani "barátom", mert még nem igazán járunk, ő is végigalussza a hétvégét, sehová sem akar jönni, semmikor. Ő az egyik volánnál van. Heti 3 napot dolgozik, olyan beosztással, hogy 5 órát vezet, 6 óra kiállása van. De a maradék 4 napot képes lenne végigaludni. Nem azt mondom, hogy mindenhova jöjjön velem. De azért egy hónapban egy napot igazán kimozdulhatna. De nem. Múlt héten átmentem hozzájuk, hogy elhívjam sétálni. Az anyja fogadott, kérdezem tőle, mit csinál. Erre ő: hát még alszik, tudod dolgozott (utoljára szerdán). És ez volt délután fél kettőkor. Amúgy 35 éves. Én ezt tapasztalom már több mint 10 éve. Ezért nincs hosszabb távú kapcsolatom, mert egyszerűen képtelenek kimozdulni. Nekem valahogy fele annyira sem sikerül elfáradnom a napi 4 órás vezetéstől, mint neki. Én nem értem, ha én ilyen vagyok, van ennyi energiám, másnak miért nincs? Már huszonéves koromban sem találtam, sem a korosztályomban, sem a pár évvel idősebbek között. Én nem nem tudok otthon ülni a négy fal között minden hétvégén, abba beleőrülök. Már az is megvisel, ha beteg vagyok, és nem mehetek ki. Egyébként ezt a sok energiát örököltem, anyám ugyanilyen, csak neki sikerült egy ugyanilyen férfit találni, nekem meg nem. Úgyhogy meg kell elégednem a húgom társaságával, mert ő is ilyen, és ő sem talál ilyet férfiban. Próbáltam már a programokon ismerkedni, csakhogy a résztvevők 90%-a nő, van néhány férfi, de ők is csak azért, mert otthon azt mondták neki, hogy nem mennek, akkor otthagyják őket. Szóval ezzel nem volt túl nagy szerencsém. Olyat még nem találtam, aki magától ment volna valahová. Tapasztalatok, esetleg tippek? Aki azt üzenné, hogy "nyugodjak már le", meg "öreg vagyok már a pörgéshez", annak előre üzenem, hogy rövid az élet, majd a sírban lenyugszom, addig nem. Inkább arra lennék kíváncsi, hogy hogy lehet elviselni azt, aki folyton csak otthon ül, ha már másmilyen nem nagyon van.

2012. febr. 10. 11:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Szerencsétlenekkel jössz össze vagy nincs pénzük finanszírozni a programjaidat.

Egyébként hol laksz, h a golfpálya a szomszédban vagyis inkább a pálya érdekelne.

2012. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Te vagy az a 35 éves nő, aki nem talál magának való pasit?
2012. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Kb ilyen voltam én is,nem tudtam leállni.Aztán megismertem a párom aki az ellentétem.nem tudom hogyan sikerült de összecsiszolodtunk,én lejjebb vettem ő meg egy picit felpörgött.

Azt vettem észre hogy amig egyedül voltam valahogy sokkal jobban ment a pörgés aztán szépen ez csökkent.Még most is sokkal aktivabb vagyok mint a párom,de ez nálunk enm jelent problémát.

2012. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Azt én is olvastam, én egy másik vagyok.
2012. febr. 10. 11:31
 5/27 fúróferkó ***** válasza:
26%

34 évesen már 2 vagy 3 gyerekednek kellene lenni.

Egyből nem lenne problémád ,hogy "nem tudok otthon tespedni a hétvégén"

Talán még azt is megértenéd,hogy buszvezetés 100 emberrel a hátad mögött nem ugyanazt a kimerülést okozza,mint aki a 2x2 órás autópályás vezetés alatt mitesszerit nyomkodja a tükörben.

2012. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

"34 évesen már 2 vagy 3 gyerekednek kellene lenni."


Ezzel én is tisztában vagyok. Csak hát nem magamnak akarok szülni, másnak nem nem tudtam.


Másrészt ha hiszed, ha nem vezettem már buszt utazási irodánál külföldre, sőt kamiont is, van hozzá jogosítványom is, tudom milyen, de az sem volt fárasztóbb, legalábbis nekem.

2012. febr. 10. 11:37
 7/27 fúróferkó ***** válasza:
30%

Ha nem akarsz csak magadnak szülni ,akkor bizony elő kell venni néha a születési akv-t ,esetleg nemsokára tükröt.

Az idő nagyon gyorsan elszáll és egyszer csak azt veszed észre a kamion vagy turistabusz vezetése közben,hogy egy darab fáradt buszvezető sem jön veled szembe,mind elkelt vagy kihaltak.

2012. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%

Megfogalmazodott már benned az hogy mit vársz el egy férfitól?Mert az egy dolog hogy tele vagy energiával,de ugyanezt elvárod egy férfitól is.


Mondjuk én simán lehuzok 12órát,és utánna még fitt vagyok.a párom melózik 8órát,ülőmunka,de alig él.Elfogadtam hogy ő ilyen,neki ennyi a teherbirása én meg más vagyok.

2012. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Már nem vezetek ilyeneket. De abban igazad van, hogy szerintem is kihaltak az energikus férfiak. Így viszont nem sok kedvem van szülni, mert úgysem tudnék velük együtt tespedni.
2012. febr. 10. 11:51
 10/27 A kérdező kommentje:
Igen megfogalmazódott bennem. Azt várom, hogy olyan energikus legyen, mint én. Látom te is ilyen vagy, a párod meg nem. Te elfogadtad, de én vele akarok menni és nem azt látni, hogy otthon ücsörög.
2012. febr. 10. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!