Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is tapasztalta, hogy a...

Más is tapasztalta, hogy a szélsőjobbos férfiak között rengeteg szexéhes, hím soviniszta van?

Figyelt kérdés

Csináltam kamureget egy társkeresőoldalon. És ott tapasztaltam, hogy sok olyan kiéhezett férfi van, akik közben hirdetik magukon, hogy milyen nagy magyarok, a sok Nagy-Magyországos, turulos, és egyéb képekkel. És teszik az ajánlatokat akkor is, ha a kiírás szerint kapcsolatban, vagy házasságban élnek. Persze nem válaszolok nekik, de akkor is írogatják az üzeneteket, hogy "de megdugnálak, kinylnálak". Vajon mitől van ez?

Megjegyzés: A kérdéssel nem általánosítok, csak egy tapasztalatot írok le.


2012. jan. 15. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ember tényleg azt hinné, hogy egy nemzeti érzelmű férfi komoly, erkölcsös gondolkodású. Sajnos hasonló esetekről már én is hallottam, hogy laza erkölcsű lányokkal ismerkednek, és én magam sem értettem mért. De rájöttem, hogy sok a "divat magyar", egyre több, fehér fűzős bakancsban feszítenek, de állítom azt sem tudják mondjuk mikor volt Trianon. Nem azt mondom, hogy minden kopasz ilyen, szerencsére nem, csak előfordulnak. És ez szomorú, mert így az igazi, becsületes magyar gondolkodású embereket is lejáratják.
2012. jan. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én úgy veszem észre netes társadalom alapján valóban primitívebbek akiknek hasonló nézeteik vannak,ókori kivégzés módokat,kínzásokat emlegetnek pl minden kuruc.info cikk alá,hozzáteszem csak neten,mindenhol a történelmet emlegetik,pedig attól nem lesz szebb jövőnk.
2012. jan. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát igen a "mélymagyar" jelenség újabb csúcspontja. Ismerek magam is az új divathullámot követők közül, és sajnos az a tapasztalatom, hogy általában gyenge jellemek, hangoztatnak dolgokat, de a sajátjukat nem tudják, nem vállalnak felelősséget a családjukért, amiért persze ez a rendszer a hibás, ők csak áldozatok, akik hangoztatják mit kéne csinálni, persze ebből semmi se megy ... Sajnos nyugodtan általánosíthatsz a kérdéssel, ők most egy aktuális társadalmi jelenség.
2012. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindig is mondtam, hogy nyomorult és szánalomraméltó az összes ilyen Nagy-Magyarországot hirdető idióta... nolám... igazam volt... :)
2012. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy semmi kapcsolat nincs a kettő között.

A szexuális célzatú üzenetek mögött pusztán annyi áll, hogy itt arctalanul kiélheti magát bárki.

A nagymagyaros mögött pedig az, hogy most divat.

Ennyi.

2012. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy pont eszerint kéne kategorizálni. Pont akkora az ilyeneknek az aránya a nemzeti érzelműek között, mint a többiek között. Ugyanabból az alapanyagból vagyunk, egyenlő eséllyel leszünk perverzek.
2012. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tegyel ki mashova is..ott is ez lesz az eredmeny.Plane,ha olyan kepet teszel ki.
2015. jún. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudod a régi magyar mondások: "Pénz számlálva, asszony verve jó. "Asszony nem ember, lány nem gyerek." +Asszonynak hallgass a neve."

Ezek a szélsőjobbos hímsoviniszták ehhez tartják magukat. Véleményük szerint a nő csak arra jó, hogy otthon legyen, főzzön, szüljön gyereket és szolgálja a férfit. És általában azok a férfiak gondolkoznak így, akik nem tudnak semmit letenni az asztalra, ha másra nem lehetnek büszkék, akkor arra legyünk, hogy férfiak vagyunk, és hogy magyarok vagyunk Az ilyen magatartás pedig a nők többségét taszítja, ezért vannak szexuálisan kiéhezve, mert nem kapják meg azt, amit szeretnének.


De a náci ideológia is hasonló elveken alapult, Hitler idejében, és a WaffenSS katonái is szerettek portyázásaik során nőket megerőszakolni. Heinz Guderian, második világháborús német tábornok (Aki mellesleg tisztelte a feleségét , hűséges volt hozzá, és nem is volt náci), úgy nyilatkozott a WaffenSS-ről, hogy "ez nem hadsereg, hanem disznócsürhe."


Mindössze azt akartam leszűrni ebből, hogy pont a legaljábbak a vevők az ilyen szélsőjobbos eszmékre.

2015. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!