Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalta valaki Milumil 1...

Tapasztalta valaki Milumil 1 optima tápszernél, hogy hasfájást okozott? Utána melyik tápszer vált be?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Eleinte fájt a hasa kb 3.5hós koráig, de mi nem váltottunk, mert nem tuti,hogy attól volt. Már nem fáj Neki.
2012. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milupa Komfortra, majd Milupa Peptire váltottunk a Milumil 1-ről. Nem csak a tápszert okozott gondod a lányomnál, mert alapvetően is hasfájós volt, de a tápszerváltás mégis enyhített szerencsére a fájdalmain.

A Pepti vált be leginkább, hasfájós babáknak kifejezetten ajánlották a kórházban (mert lányommal sajnos be is kellett mennünk a kórházba, mivel extrán pocakfájós volt). Kicsit furcsább íze van, mint a többinek, de lányom szerette.

2012. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam Bebát kap,viszont egyszer egy másik doki helyettesített,kértem írjon fel tápszert,mondta ír,megkereste a gépben melyiket használjuk,majd felírta na de Milupa Start 1et írt fel,mikor szóltam azt mondta Ő csak ezt hajlandó és váltsuk ki jó lesz.kisfiamnak fájt a hasa nyűgös lett,minden baja volt,de nem csak ettől az összes Milupa termétől,teától,tejpéptől,így vissza is mentem a helyettes orvoshoz,hogy már pedig Bebát írjon fel mert azzal semmi baja nem volt,és még meg is ette.
2012. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hetes kora óta használjuk, és azt kell mondjam, az anyatejtől sokkal jobban fájt a hasa, tehát nem tudom a tápszerre fogni. Infacolt adok mellé, nem váltottam tápszert. 4 hónaposan múlt el, így azt gondolom, ez az élettani "3 hónapos hasfájás" volt.
2012. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. vagyok megint. A lányom végig Beba-t kapott anno, ugyanúgy hasfájós volt, és ugyanaddig tartott.
2012. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!