Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Kb. egy órája beszéltem skype-on az egyik legjobb barátnőmmel, aki Angliában él. Megkérdezte, mi újság itthon, jön-e a húgoméknál a baba. Én erre azt válaszoltam, hogy náluk nem, de nálunk hamarosan érkezik a második (a barátnőmnek is két gyereke van egyébként). Erre ő semmit nem reagált, teljesen másról kezdett beszélni. Gondoltam, nem hallotta meg. majd megint szóba hoztam, hogy nálunk jön a második baba, megint semmi reakció, folyamatosan a saját gyerkőceiről beszélt és énekeltette őket a mikrofonba. Még mindig azt hittem, hogy nem hallotta meg, amit mondtam, ezért üzenetbe leírtam neki, hogy küldje el az otthoni e-mail címét, hogy amint lesznek, küldhessem az ultrahangképeket. Erre átküldte a címét, de semmi több. Se nem gratulált, se nem csodálkozott, semmi. Nagyon le vagyok döbbenve, nem értem a helyzetet. Semmi konfliktus nem volt köztünk.
2010. máj. 10. 14:25
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Neki fogalma sincs, hány hetes vagyok, mivel alkalmam sem volt ezt elmondani neki. Azt sem "hallotta meg" hogy babát várok.
2010. máj. 10. 21:40
 32/33 anonim ***** válasza:

1, nem mondtam hogy az én barátaim ilyenek

2, ő nem mondta hogy A legjobb barátjátjáról van szó.

3, eddig is ilyen volt a kérdező szerint, ha eddig tűrte mit vár?

4, ha valami baj van akkor azt meg kell mondani nem itt kel szídni

5, ez minden emberben benne van, csa magadon nem veszed észre úgy mint a másikon. Mindenki arról beszél ami őt érdekli

6, sajnálatos hogy itt csak a jópofizás a rendes és a logikus válasz az érzéketlenség, szemétség...

2010. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

1. nem azt mondtam, hogy eddig is ilyen volt, hanem hogy ő eddig is sokat beszélt. Csak eddig mellette meg is hallgatott.

2. Te nem ismersz engem, mégis tényként írtad több válaszodban is, hogy én sem hallgatom meg őt, csak mondtam a magamét. Ugyan ezt honnan veszed.

3. Az lenne a logikus válasz, hogy egy gyermek érkezése szaporodás, és ki nem szarja (bocs) le? Nem az egész világtól vártam, hogy tapsikoljon, csak egy 25 éve tartó barátnőmtől.

4. Itt nem szidtam őt, csak ledöbbentem a viselkedésétől, és érdekelt volna mások véleménye. Egyébként este beszéltem vele, rákérdeztem, és ő mondta, hogy hallotta, és bocs, hogy nem reagált, nem is gondolta, hogy ezzel megbánt. És hogy ő csak elakart dicsekedni a kubai útjukkal, ahová jövő hónapban mennek, ezért siklott el a babám felett.

5. egyébként az én barátaim sem ilyenek, de még a szomszédaim, kollégáim sem. Pont ezért taglózott le pont tőle ez az érdektelenség.

2010. máj. 11. 14:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!