Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Kb. egy órája beszéltem skype-on az egyik legjobb barátnőmmel, aki Angliában él. Megkérdezte, mi újság itthon, jön-e a húgoméknál a baba. Én erre azt válaszoltam, hogy náluk nem, de nálunk hamarosan érkezik a második (a barátnőmnek is két gyereke van egyébként). Erre ő semmit nem reagált, teljesen másról kezdett beszélni. Gondoltam, nem hallotta meg. majd megint szóba hoztam, hogy nálunk jön a második baba, megint semmi reakció, folyamatosan a saját gyerkőceiről beszélt és énekeltette őket a mikrofonba. Még mindig azt hittem, hogy nem hallotta meg, amit mondtam, ezért üzenetbe leírtam neki, hogy küldje el az otthoni e-mail címét, hogy amint lesznek, küldhessem az ultrahangképeket. Erre átküldte a címét, de semmi több. Se nem gratulált, se nem csodálkozott, semmi. Nagyon le vagyok döbbenve, nem értem a helyzetet. Semmi konfliktus nem volt köztünk.
2010. máj. 10. 14:25
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
37%
"Köszönöm a normális válaszokat!"-neked csak az számít normális válasznak,ha azt írják,hogy "hú milyen szemét a barátnőd" vagy hogy valami megváltozott köztetek és már nem olyan jó barátnőd?Amikkel te is egyet értesz?ha valakinek más a véleménye,akkor az már nem is normális válasz?akkor feleslges volt kérdezned,mert úgyis csak azt a választ fogadod el,ami neked tetszik,a többiek hülyék és hülyeséget írnak,pedig lehet érdemes lenne elgondolkodni azokon a válaszokon is...nem hiába írhat ide akárki...meg elvileg pont ezért tetted ki a kérdést,hogy különféle emberek,különféle szemléletmódot adjanak/mutassanak...
2010. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!:)
2010. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
minden válasz normális, ami válasz. Az offok, mint a tiéd, vagy a csípőből beszólás igazi válasz nélkül az nem.
2010. máj. 10. 15:16
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is jártam így mint te. Volt egy kedves barátnőm, aki folyamatosan beszélt, az volt amit ő akart. Arra mentünk amerre akart. Egy kis idő után szóltam, hogy nekem ez így nem jó, azóta nem keres. Vannak vezérszellemmel telt emberek, akik elnyomott emberek mellett érzik jól magukat. Nem vagyok fiatal, sőt, s a volt barátnőm sem. A marhaság nem korral jár. S a bölcsesség sem növekszik a korral még 40 körül sem.
2010. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy hasonló barátnőm, mint a tiéd, szintén külföldön él. Ő a telefonban azt nem akarta meghallani, hogy a párom hasnyálmirigyrákos lett, és alig van valami hátra neki. Köztünk sem volt előtte vita, meg semmi. Ő csak mondta a magáét, hogy új TV-t vettek, meg mennek Kubába naralni, stb.

Én persze akkor nem voltam túl beszédes kedvemben (van egy gyermekünk is), így a második próbálkozás után nem említettem neki a dolgot. A párom rá pár hónapra meghalt. Ezt vele persze nem közöltem, amin nagyon megsértődött.

Szerintem ezen ne húzd fel magad, egyszerűen vannak ilyen emberek, akiknek önmagukon kívül semmi nem fontos.

2010. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
nem nagyon kéne erőltetni ezt a barátságot
2010. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
66%

Az a véleményem, hogy a barátnődnek csak saját maga a fontos, Lehet, hogy tényleg nem hallott meg, mert egyszerűen nem akart. Szerintem ne foglalkozz vele.

14:39-es válaszolónak: Gondolom nagyon fiatal lehetsz, vagy nagyon érzéketlen. Ha szerinted egy gyermek jövetele nem nagy szám, csak szaporodás, akkor remélem, te ebben a nem nagy számban nem részesülsz, mert ezt a mentalitást nem igazán kellene szaporítani.

Egyébként a kérdező nem az egész világtól várta, hogy hasraessen a nagy hírtől, csak az egyik legjobb barátnőjétől annyit, hogy 'jé, tényleg? gratulálok!'

2010. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
mennyi idős terhes vagy, azt megkérdezhetem?
2010. máj. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
16 hetes. Ez miért fontos?
2010. máj. 10. 20:40
 30/33 anonim ***** válasza:
33%
Hát lehet, hogy azon sértődött meg, hogy nem hamarabb tudta meg.
2010. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!