Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Kb. egy órája beszéltem skype-on az egyik legjobb barátnőmmel, aki Angliában él. Megkérdezte, mi újság itthon, jön-e a húgoméknál a baba. Én erre azt válaszoltam, hogy náluk nem, de nálunk hamarosan érkezik a második (a barátnőmnek is két gyereke van egyébként). Erre ő semmit nem reagált, teljesen másról kezdett beszélni. Gondoltam, nem hallotta meg. majd megint szóba hoztam, hogy nálunk jön a második baba, megint semmi reakció, folyamatosan a saját gyerkőceiről beszélt és énekeltette őket a mikrofonba. Még mindig azt hittem, hogy nem hallotta meg, amit mondtam, ezért üzenetbe leírtam neki, hogy küldje el az otthoni e-mail címét, hogy amint lesznek, küldhessem az ultrahangképeket. Erre átküldte a címét, de semmi több. Se nem gratulált, se nem csodálkozott, semmi. Nagyon le vagyok döbbenve, nem értem a helyzetet. Semmi konfliktus nem volt köztünk.
2010. máj. 10. 14:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Talán mégse Ő a legjobb barátnőd
2010. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
45%
Végülis te is csak azt csinálod amit ő... A saját gyerekedről beszélsz. Gondolom a húgod sem azért kérdezte mert róla akar csevegni, csak kiváncsiságból és arra sem mondott volna többet. A te gyereked, örülj neki te, sokan azt várják az egész világnak nagy szám legyen.
2010. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
nem A LEGJOBB, csak az egyik legjobb gyerekkorunk óta. Kb. 10 éve él Angliában, azóta évente egyszer találkozunk és skype-on tartjuk a kapcsolatot. Rendszeresen írunk is egymásnak és küldjük a képeket a gyerkőcökről.
2010. máj. 10. 14:30
 4/33 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, remélem, ha neked lesz gyereked, hasonlóképp reagálnak rá azok, akik neked fontosak. Hiszen egy gyerek születése ezek szerint nem nagy szám. Bocs, de ez egy nagyon bunkó és érzéketlen válasz.
2010. máj. 10. 14:31
 5/33 A kérdező kommentje:
mellesleg a kb. 30 perces beszélgetés alatt én alig jutottam szóhoz, és szinte csak róluk beszélgettünk.
2010. máj. 10. 14:32
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik legjobb barátnőd már nem "legjobb". Megváltozott az élete, a stílusa. Ezen ne húzd fel magad, jobb befejezni ezt a híres barátságot.
2010. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%

"mellesleg a kb. 30 perces beszélgetés alatt én alig jutottam szóhoz, és szinte csak róluk beszélgettünk.

"

Nme is értem miért eröltetetd ezeket a "beszélgetéseket"

hiszen szerinted meg se hallgat, téged se igazán érdekel mi van vele

2010. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
eddig élveztem a beszélgetéseket, és nem zavart, hogy ő többet beszél, ilyen a stílusa. De ez most nagyon rosszul esett, és főleg nem értem miért.
2010. máj. 10. 14:38
 9/33 anonim ***** válasza:
59%

Ha szóhóz jutottál volna te is csak magadról beszéltél volna meg a gyerekekről. Most ünnepeljen az egész világ mert neked gyereked lesz? Tudom minden nő ezt várja de erre semmi szükség. Bocs de kb minden nő szül(het) a világon így valóban nem olyan nagy szám, a szaporodás az egyik alap dolog. Ráadásul nem is az elsőről van szó... Olyanokon meg tudnak sértődni a terhes nők... -.-" Igen nekem pont elég lenne ha a párom örülne neki meg a szüleim kb...

Amúgy meg ajánlok egy nagyon hasznos és elfeledett módszert: " Hé xy. gyerekem lesz és nem esett jól hogy szóra sem méltattad sőt nem is hagytál beszélni". Úgy hívják a módszert hogy kinyitod a szád és megmondod neki mi a bajod és megkérdezed miért olyan. :)

2010. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%
HA te nem érted hogy az egyik legjobb barátnőd mit miért csinál akkor mi hogy értsük?
2010. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!