Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Kb. egy órája beszéltem skype-on az egyik legjobb barátnőmmel, aki Angliában él. Megkérdezte, mi újság itthon, jön-e a húgoméknál a baba. Én erre azt válaszoltam, hogy náluk nem, de nálunk hamarosan érkezik a második (a barátnőmnek is két gyereke van egyébként). Erre ő semmit nem reagált, teljesen másról kezdett beszélni. Gondoltam, nem hallotta meg. majd megint szóba hoztam, hogy nálunk jön a második baba, megint semmi reakció, folyamatosan a saját gyerkőceiről beszélt és énekeltette őket a mikrofonba. Még mindig azt hittem, hogy nem hallotta meg, amit mondtam, ezért üzenetbe leírtam neki, hogy küldje el az otthoni e-mail címét, hogy amint lesznek, küldhessem az ultrahangképeket. Erre átküldte a címét, de semmi több. Se nem gratulált, se nem csodálkozott, semmi. Nagyon le vagyok döbbenve, nem értem a helyzetet. Semmi konfliktus nem volt köztünk.
2010. máj. 10. 14:25
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
én csak azt tartom furcsának, hogy van olyan válaszoló, aki szerint egy nagyon jó baráttól teljesen természetes, ha le sem szar egy ilyen hírt. Ebből a logikából kiindulva ahogy a születés, úhy a halál is természetes. Ha valakinek meghal egy közeli családtagja (anya, apa, gyerek, stb) számodra az is ilyen természetesen le.arandó dolog?
2010. máj. 10. 14:42
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj drámát ebből. Néha én sem figyelek a külföldön élő barátnőmre, szívesebben mesélek a saját gyerekemről, minthogy hallgassam azt, hogy mit csinál az övé. De ettől még barátnők vagyunk. Shrek mondaná, hogy "ne spilázd túl a dolgot.."
2010. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
84%
Önző az a nő,aztán ennyi.Ebből is kiderül hogy nem biztos hogy érdemes kommunikálnotok,ha egy ilyen hírre nem reagál semmit.Még ha az embert nem is érdekli,kinyög minimum egy "Gratulálok!" mondatot.
2010. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő ilyen.Vagy elfogadod vagy nem kell vele beszélgetni.

ennyi

2010. máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Én is úgy gondolom, hogy valami megváltozhatott és nem érdemes erőltetni.
2010. máj. 10. 14:46
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja,elfelejtettem írni,én Gratulálok neked!:)
2010. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
köszönöm! Nagyon sokat vártunk rá.
2010. máj. 10. 14:48
 18/33 anonim ***** válasza:
19%
Miért szerinted a halál nem természetes? Mindenki meghal. Az egy dolog hogy fáj de attól még semmi természetellenes nincs benne... Ha nem tetszik akkor ne beszélj vele ha felnőtt nőként nem tudod neki megmondani a bajod és azt várod találja ki.
2010. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egy kicsit eltúlzod a dolgot. Arra nem gondoltál, hogy ő Angliában egyedül van és nincs kivel beszélgetnie, nincs kinek dicsekednie? Egyszerűen nem figyelt rád. Emiatt nem fordult el tőled, nem utált meg.


Vedd egy kicsit lazábban a dolgot, esetleg fogd a megbolondult hormonjaidra. Áldott állapotban sokan sokkal érzékenyebbek. :)


Persze ettől még igenis gratulálnia kellett volna, vagy legalább mondani valamit.

Legközelebb mond el neki, hogy megbántott ezzel a viselkedéssel és beszéljétek meg a dolgot. Ha jó bartánőd, akkor bocsánatot fog kérni.


Én mindenesetre gratulálok! :)

2010. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
75%

Szerintem is önző nő lehet, pláne, ha régen vártatok már erre a babára, ahogy írtad (feltételezem, ezt tudta). de én nem foglalkoznék ezzel ennyit a helyedben!

Kedves 70%-os válaszolónak: neked vannak barátaid? Azért furcsa, hogy egy legjobb baráttól természetesnek veszed, hogy magasról tegyen az élet legnagyobb eseményeire. Szerintem siralmas hozzáállás.

2010. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!