Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba? Miért...

Bennem van a hiba? Miért nincsenek rám tekintettel?!?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden csak anyni, hogy péntek, fél tizenkettőkor, pontosan hallottam, ahogy felettem a szüleim döngetnek... Péneteken! Tekentettel lehetnének arra, hogy még nem alszom! (mert tudom, hogy tudták!) Borzalmas volt végig hallgatni, és mikor végre legurultak egymásról, hallottam a lihegést! Annyira szörnyű volt! Persze emberek, jó hogy élnek, stb... 48-50 évesek, még egy 5 évig biztos velük élek... Meddig lesz ez még így? Próbálok örülni is, reálisan felfogni, de nem megy! Elég gyakran alszom barátnőimnél is, jaj miért nem bírják akkor csinálni? És egyébként döngött az egész ház!!! :S

Egy fiatal lány...


2010. máj. 8. 15:28
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
tegnap 20.45-nek. Elég baj,ha ezzel felébresztik a gyereket.Nem feltétlenül kell hangosan sikongatni, meg hasonlókat, ha a szomszéd szobában alszik a gyerek. De őszintén szólva, nekem mindegy. Én se hallottam soha a szüleimet, számomra is természetes volt, hogy a házaséletünk nem tartozik a gyerekekre. De vannak olyan népek, ahol teljesen természetes, hogy minden a gyerekek előtt történik. Ez már az ő dolguk. Ha ők ezt tartják helyesnek, tegyék. Érdekes, hogy a gyerekeimnek is aludtak itt a partnereik, de soha nem hallottunk semmit, és ha itt voltak, se mi, se ők nem járkáltak egy szál semmiben. Mindig megadtuk a tiszteletet egymásnak. Különben is mindegy, mit írok, a kérdező már úgyis lepontozott.Üdv!
2010. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
nem pontoztalak le utolsó. és kösz a válaszokat.
2010. dec. 18. 16:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!