Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba? Miért...

Bennem van a hiba? Miért nincsenek rám tekintettel?!?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden csak anyni, hogy péntek, fél tizenkettőkor, pontosan hallottam, ahogy felettem a szüleim döngetnek... Péneteken! Tekentettel lehetnének arra, hogy még nem alszom! (mert tudom, hogy tudták!) Borzalmas volt végig hallgatni, és mikor végre legurultak egymásról, hallottam a lihegést! Annyira szörnyű volt! Persze emberek, jó hogy élnek, stb... 48-50 évesek, még egy 5 évig biztos velük élek... Meddig lesz ez még így? Próbálok örülni is, reálisan felfogni, de nem megy! Elég gyakran alszom barátnőimnél is, jaj miért nem bírják akkor csinálni? És egyébként döngött az egész ház!!! :S

Egy fiatal lány...


2010. máj. 8. 15:28
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok...
2010. máj. 8. 16:56
 22/32 anonim ***** válasza:
55%

13 évesen ezen kivagy akadva?:D

éretlen..-.-"

néha ottalszol a bnődnél?az mit jelent..hétvégén vagy 2 hetente 1x?..normális kapcsolatba nem 1-2 szeretkezés kell 2 hét alatt szerintem átlagosan:D:D

és még legyenek rád tekintettel,nem körlötted forog a világ :)

hisztis kis pipi vagy te még :)

14L

2010. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
haggyuk, és 50 évesen is...?
2010. máj. 8. 17:57
 24/32 A kérdező kommentje:
amúgy apukám az éjszaka közepén a 2. emeletről letrappol a földszintre, és ott alszik :S mindennap eljátsza, anyum egyedül alszik, kiborult emiatt többször is...
2010. máj. 8. 17:58
 25/32 anonim ***** válasza:
69%

De miért alszanak külön?Veszekedni szoktak?

Mert én ezt nagyon nem értem most..ha egyszer sz_xeltek,akkor jóba kell,hogy legyenek..vagy az agresszív ösztönök:P:D méregből si lehet csinálni..lehet,hogy néha úgy jobb.xĐ vagy ha lemegy apud aludni a földszintre,akkor az lehet h azért van,mert úgy jobban kívánja anyudat..:P

---bocs az igazságért.---

2010. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Hát valahogy ez vált szokásává, anyum szerint "öreg kori bolodnság"... Nem tusdom, szoktak feszekedni, de nem olyan durván... Én se értem...
2010. máj. 8. 21:30
 27/32 anonim ***** válasza:
77%
hát én is szoktam halllani
2010. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
43%

"feszekedni"


Veszekedni, nem? Tanulj meg írni kislány és ne nyafogj ennyit, mindjárt nem 5 évesnek tűnsz...

2010. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg ez két ember magánügye. Mi soha nem csináltuk volna úgy, hogy a gyerekeink bármit is észrevegyenek. Már felnőttek, külön családjuk van, de épp a műltkor egy ilyen kérdés folytán szóba jött, és mondta a lányom, hogy milyen jó, hogy nekik ilyen problémájuk sosem volt, mert soha semmit nem vettek észre . Tekintettel kellene lenni a családtagokra, mindennek megvan a helye és ideje.
2010. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
52%
ma 19:41-es: a kérdezö valamelyik alaszában irta, hogy ilyenkor ar általában alszik: ennél jobban nem lehetnének a szülök tekintettel a gyerekre - elvégre arról nem tehetnek, ha nem alszik még, vagy felébredt. És a kérdezö már nem annyira kicsi - sok ilyenkorú már saját maga is tart szexkapcsolatot.
2010. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!