Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba? Miért...

Bennem van a hiba? Miért nincsenek rám tekintettel?!?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden csak anyni, hogy péntek, fél tizenkettőkor, pontosan hallottam, ahogy felettem a szüleim döngetnek... Péneteken! Tekentettel lehetnének arra, hogy még nem alszom! (mert tudom, hogy tudták!) Borzalmas volt végig hallgatni, és mikor végre legurultak egymásról, hallottam a lihegést! Annyira szörnyű volt! Persze emberek, jó hogy élnek, stb... 48-50 évesek, még egy 5 évig biztos velük élek... Meddig lesz ez még így? Próbálok örülni is, reálisan felfogni, de nem megy! Elég gyakran alszom barátnőimnél is, jaj miért nem bírják akkor csinálni? És egyébként döngött az egész ház!!! :S

Egy fiatal lány...


2010. máj. 8. 15:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez nehéz kérdés lehet. Anyukádnak mindenesetre szólj, hogy zavart. Tudod, néma gyereknek...

Bár én örülnék a helyedben, az én szüleim úgy élnek egymás mellett, mint két idegen, külön szobában alszanak évek óta, egy helyen dolgoznak, de mindig külön mennek, pedig a munkaidejük is ugyanolyan. bár őket hallanám egyszer így...

2010. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%
Ne szenvedj már ennyire, rossz hallgatni, ahogy vinnyogsz az önsajnálattól!
2010. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy? Ez általában 12-13 éves korig szokott ciki lenni. A fiatal lány helyett inkább kislányt kellett volna írnod.
2010. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%

Hát végül is ordítozhatnának is előtted, meg anyád ihatna, apád játékgépezhetne... az tuti jobb.


Bár addig elvihetnéd buksit megszarattatni.

2010. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%

cserélhetnénk,én már attol vagyok rosszul,ahogy anyám kicsit irigykedve nézi ha párom megcsokol,mert az ő házasságuk olyan szinten van taccson...

inkább örülj neki...hangok ellen meg fülhallgató,zene

2010. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is van lyen de én már nem törődöm ezzel. ha nekik jólesik akkor hajrá.:D hallgass zenét vagy tereld el a gondolataidat. vagy próbálj meg elaludni.:D
2010. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
kösz hát nem tudom, akkor is rosszul esett... Amúgy apukám szokott csetelni, és borzalmas azt is visszaolvasni, ha az ő gépéhez ülök! (ami ritka...)
2010. máj. 8. 15:45
 8/32 anonim ***** válasza:
89%
Igen, benned van a hiba, éretlen gyerek vagy. Olyan nincs, hogy DÖNG az egész ház, akkor verekedésröl lenne szó! Egyébként meg akkor vannak együtt, amikor kedvük van, nem amikor neked éppen megfelel.
2010. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
80%

Aha, szóval amiért te nem voltál hajlandó filmet nézni, zenét hallgatni hogy elnyomd a zajt, a szüleid a hibásak.


Nem baj, mire betöltöd a 14-et talán kicsit benő a fejed lágya

2010. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Örülhetnél,hogy nekik még van magánéletük!Sokan marják egymást,egymáshoz sem szólnak,érezni köztük a feszültséget,stb.Persze finoman célozhatsz rá,hogy máskor lejjebb a hangerőt,de nem parancsoló,meg számonkérő hangnemben.
2010. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!