Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba? Miért...

Bennem van a hiba? Miért nincsenek rám tekintettel?!?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden csak anyni, hogy péntek, fél tizenkettőkor, pontosan hallottam, ahogy felettem a szüleim döngetnek... Péneteken! Tekentettel lehetnének arra, hogy még nem alszom! (mert tudom, hogy tudták!) Borzalmas volt végig hallgatni, és mikor végre legurultak egymásról, hallottam a lihegést! Annyira szörnyű volt! Persze emberek, jó hogy élnek, stb... 48-50 évesek, még egy 5 évig biztos velük élek... Meddig lesz ez még így? Próbálok örülni is, reálisan felfogni, de nem megy! Elég gyakran alszom barátnőimnél is, jaj miért nem bírják akkor csinálni? És egyébként döngött az egész ház!!! :S

Egy fiatal lány...


2010. máj. 8. 15:28
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
89%

Tán nem kéne apád üzeneteit olvasgatnod amihez mellesleg semmi közöd nincsen.

Én 9 évesen kaptam rajta a szüleimet (még nem volt külön szobájuk) és mégsem nézek úgy rájuk mint a véres rongyra. Már akkor fel tudtam fogni, hogy ez az ő dolguk, nekem semmi közöm hozzá. Zavarba jöttem rendesen, de attól még örültem, hogy szeretik egymást.

Nagyon buta vagy ha ezt az egészet a személyed elleni sértésnek fogod föl.

Ja, és nem árt tudnod, hogy mikor az ember szeretkezik fel sem fogja, hogy mit csinál és milyen hangosan. A szüleid valószínűleg észre sem veszik, hogy milyen hangosak és, hogy te hallhatod őket. Nem mellesleg valószínűleg szex közben pont nem rád gondolnak.

2010. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 igabcsy ***** válasza:
93%

füldugó, zene, tv, stb.... Mi a fenének hallgattad végig? Ha igazán zavart volna, akkor bekapcsolod a tv-t, vagy zenét és minden meg van oldva.

Nekem az a véleményem, hogy keveredett benned a zavartság és a kíváncsiság. Zavarban voltál mert meghallottad, de űzött a kíváncsiság és ezért talán még hegyezted is a füled, hogy hallhasd.

Persze nekünk mondhatod, hogy neeem, dehogyis, áááá....., a lényeg, hogy magadnak valld be az igazat.

2010. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Attól is függ, hogy benned van-e a hiba. Ha 8-10 vagy, akkor tekintettel lehetnének rád tényleg.
2010. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Épp aludni próbáltam, de emelett nem tudtam... :S

Voltak nagyon bunkó és kedves válaszolók, kösz mindenkinek...

2010. máj. 8. 15:56
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
A bunkóság és az őszinteség két külön dolog.Még ha néha fáj is az igazság.Ezt jegyezd meg!
2010. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mp3-ad?Én azzal oldom meg...
2010. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
59%
én megértelek:)
2010. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem kellene ebből ennyire nagy ügyet csinálnod!


Nekem gyerekkoromban megesett, hogy szüleim úgy szexeltek a hálóban, hogy közben én is ott aludtam mellettük az ágyon!(természetesen nem tudtam aludni, és fél méterről végighallgattam, illetve lovagoltam meg az ágyat ami közben hullámvasúttá változott)Anyám az oldalamra fordított és fogta a vállamat, hogy ne forduljak vissza, mondván, hogy nagyon fáj a feje...Akkor még nem értettem, hogy 2 hogyan kapcsolódik egymással.

Egyébként olvastam valahol, hogy ha gyermek látja a szüleit szexelni , az később komoly mentális problémákat is okozhat!Így már mindent értek magammal kapcsolatban :D

Tényleg, ezt az esetet még nem is említettem a pszichológusomnak!(na jó csak viccelek :D)

De nem hibáztatom őket ezért. Főleg miután ezt pár éve elmeséltem tesómnak és ő felvilágosított, hogy miattam gyakorlatilag nem is volt magánélete a szüleimnek.Mivel sosem voltam hajlandó a szobámban aludni, szinte beköltöztem hozzájuk.Igaz én ezt a TV miatt tettem,de mondjuk hány 8 évesnek jutna eszébe , hogy emiatt lehet , hogy nem tudnak szexelni a szülei?

No mind1, azért megoldhatták volna diszkrétebben is :)


fred_hunter

2010. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
64%

énis jártam így. 21 évesen hazaköltöztem anyámékhoz 3 év különélés után, azóta minden hónapban megesik hogy hallom őket sexelni, vagy arra érek haza éjszaka. Már szellemként tudok mzogni a házban, hogy minnél kevésbé legyen feltünő hogy hallom őket. :(


Az első pár alkalommal énis nagyon ki voltam akdva a dolgon, de később hozzászoktam. Mostmár nem hat meg eggyáltalán. Najó picit kellemetlen, de ennyi belefér.


Idővel te is megszokod, addig meg kitartás!



23f

2010. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
84%
Kérlek válaszolj arra hogy hány éves vagy! Nem mindegy a kérdésed szempontjából sem!
2010. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!