Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beíratnátok a 4. 00 tanulmányi...

Beíratnátok a 4. 00 tanulmányi eredményű gyereketek tanulószobába?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 17:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár ha azt mondod hogy nem is tanul, és úgy hoz 4 eseket akkor én elgondolkodnék azon, hogy az iskola mellé még beiktatnék neki valamiylen tanfolyamot pl szolfézs vagy számítástechnika, vagy matek külön és előrehaladottabban..
2010. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Utolsó sok szerencsét az érettségihez

többiek köszi

de várom még a válaszokat!

2010. máj. 5. 17:52
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem íratnám be. Bár fiatal vagyok szóval nem muszáj rám hallgatni, de én is jártam régen tanulószobára és szerintem ott nem lehet úgy tanulni mint otthon max megírják az írásbelit és ennyi.. Nem lehet ott normálisan a szóbelitis megtanulni..

16L

2010. máj. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy az átlag miből tevődik össze. Fontosabb tárgyakból milyenek a jegyei?

Ha akar, szerintem menjen, de ha ellenkezik, akkor felesleges, mert direkt nem fog tanulni.

2010. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igazából mIndenből 3-4-5 ös csak matekból és tesiből 2es
2010. máj. 6. 15:17
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!