Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beíratnátok a 4. 00 tanulmányi...

Beíratnátok a 4. 00 tanulmányi eredményű gyereketek tanulószobába?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. A mai iskolai elvárások mellett a 4-es átlag nagyon jó.
2010. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ha a gyerek szeretne beiratkozni,akkor igen


ilyen átlaggal döntse el ő mit szeretne


hány éves?

2010. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Több dolgot vennék figyelembe. Ha nem szorgalmas, nem akar tanulni, csavarog akkor igen. Ha apait-anyait beleadva 4 átlagot produkál akkor nem.
2010. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem attól függ hogy hány éves
2010. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
12 éves de az a baj hogy a magatartás miatt gondolom hogy kéne ti mit gondoltok?
2010. máj. 5. 17:40
 6/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen a tanulószoba és aki azt vezeti. Ha csak focizásból és gyors házi írásból áll, akkor nem, mert akkor otthon még rá kell tanulnia és hulla fáradt lesz a gyerek. A társaság miatt jó lenne neki, de akkor már inkább valami sport, zene, vagy más szakkör. Kiéli egy kicsit magát délután és akkor utána már le tud ülni tanulni.

Ha magától is tanul és négyes átlaga van, akkor semmi képp. Ha nem ül le tanulni, noszogatni kell, akkor igen.

2010. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Attól függ, hogy mire képes. Ha tudod, hogy képes lenne többre, és csak így tudod kihozni belőle, akkor mindenképpen.

Egy jóideje sajnálom, hogy nem hagytam magam beiratni zeneiskolába :(

2010. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazából még az zavar hogy nem tanul és úgy tud olyan jegyet haza hozni hogy legyen 4.00 ás átlaga és ha tanulna nem tudom milyen jegyet kapna?
2010. máj. 5. 17:46
 9/15 anonim ***** válasza:

Be, mivel megszokja a rendszeressége, a rendszeres tanulást, nem beszélve arról hogy egymástól is tanulnak!


Később pedig ez nagyon jól jön ha a gyerek tud kapcsolatot teremteni, és ráadásul még a rendszeres tanuláshoz is hozzá van szokva..

2010. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem írasd be:) Utólag biztos jó emlékei lesznek róla. Általános iskolába én se tanultam semmit, mégis 4,5ös átlagaim voltak. Szerintem most kellene egy kicsit nagyobb gondot fordítania a tanulásra. Ha bekerül egy jó gimibe, az már félsiker. Legalább a társai húzzák majd felfelé.

(18 éves lány vagyok, most érettségizek...tapasztalatból mondom, hogy a 7-8 igenis nagy hatással van a jövőre..)

2010. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!