Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemértem, hol itt a logika?...

Nemértem, hol itt a logika? Most mivan? Mi ez az észjárása? Tilt de mégsem?

Figyelt kérdés

Apámmal ma este nagyon összebalhéztam...

A barátom az utóbbi időben sokszor volt nálunk, gondoltam ezzel teszek jót, hogy így megismerhetik faterék.

Na de ma balhézott apám, hogy én hogy képzelem, hogy minden nap találkozom vele, meg hogy régen ez nem volt szokás, mert a legényt kinézték a faluból.

Ne kérdezzétek hogy hogy jön ide a '80as évek...nemértem...

Szóval tovább folytatta, hogy: nem látja értelmét a mindennapos találkának és hogy itthon nem segítek.

(Megjegyzem, ez nem igaz, mert ha itt van a barátom átveszem muter helyét és sütök helyette stb.

Meg felporszivozok itthon stb.)

És orditott velem, hogy amig vele élek addig az lesz amit ő mondd stb.

Meg hogy hetente csak 3x találkozhatok barátommal...

(Nemértem, jól tanulok tök penge lesz az évvégim, a barátomé is.)

Szóval ha szünidő van találkozhatunk, de iskolaidőben csak hetente 3x.


Megjegyzem nincs itt-ott alvás, a barátommal ma voltunk fél évesek, Ő 20 éves, én 17/L vagyok.

Szeretjük egymást.


Meg apám azzal jön, hogy ha majd kidob barátom, akkor én öngyilkos leszek, mert szerelmes vagyok, és ez nemjó.

És nemszabad kimutatnom az érzéseimet... mert az ciki.

De ha nem mutatom ki, akkor meg a barátommal vitázok mert azt hiszi vele van a bja és nem szeretem:(


De apám azért majd elenged vele több napra is nyaralni kettesben, sőt még tippeket is ad, hogy hová mehetnénk.

Na ezt nemértem... a sok találka zavarja, de az nem ha a lánya a barátjával napokra elmegy kettesben... és kitudja miket csinálnak.


2010. máj. 3. 22:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2%

A kedves apukának igaza van, jóllehet a megfogalmazáson még finomíthatott volna.


17 éves gyereknek tanulnia kell, nem fiúznia. Ez az igazság. Ha ott a pasi soha nem fogsz úgy tanulni mint ha egyedül vagy nyugalomban. A pasizásra elég heti 3 alkalom. Tökéletesen megértem apádat.


Mellesleg ezzel a pasival úgyis vége lesz előbb utóbb, és amit most nem tudsz megtanulni miatta, azt később sem biztos hogy meg fogod tudni tanulni.


Ezt sajnos csak a felnőttek értik meg. A többi válaszoló ugyanolyan gyerek mint te.


31/N

2010. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én voltam ennyi idős, akkor egyáltalán nem jöhetett hozzánk a barátom. Ballagás után volt nálunk először, igaz, ehhez hozzátartozik, hogy mivel 150 km-re lakunk tőle, ezért ha lejön, akkor ott is kell aludnia.

Érdekes módon a nem zavarta apukám, hogy én akkor már gyakorlatilag nála éltem (de heti öt-hatszor legalább ott aludtam).

Később mondta el, hogy egyszerűen feszélyezi, ha egy idegen mászkál a házában, hogy reggel egy alsógatyás pasi jön ki a szobámból. Idővel viszont megismerte és megszokta, hogy van, de ez legalább egy év volt, amíg heti rendszerességgel meséltem róla neki. Lehet, hogy nálatok is e a helyzet. (igaz, nálunk a tanulás nem volt soha téma, mert végig kitűnő voltam, szóval ez a tényező még esetedben módosíthatja a helyzetet.)

2010. máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

,,A többi válaszoló ugyanolyan gyerek mint te. "


Szerencse,hogy Te bölcsebb vagy mindannyiunknál.A nagy 31/N,a hatalmas tanácsaival.Neked mindenhol kötelező okoskodnod.

Egyébként pedig sok dologban igaza van az apukának,de vannak dolgok,amiket eltúloz.

2010. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!