Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen vele?...

Miért vagyok ilyen vele? Nemértem saját magam.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, a barátom 20 éves, és 4 hónapja járunk.

DE én nemértem, hogy mivan velem tegnap óta.

Ma minden zavart amit csinált... mindenre begurultam rá, pedig nemis csinált semmit, amivel ezt kiválthatta volna belőlem. És nemtudom... nem vágyom rá, nem vágyom annyira a csókjára, inkább néha elhuzodom tőle... vagyis tegnap kezdődött ez. És néha már unalmas, hogy együtt vagyunk, olyan mintha házasok lennénk, pedig nem is vagyunk sokat együtt, 1-2 órát naponta.

DE ez olyan fura érzés... nem tetszik senki más pedig, és szakítani sem tudnék vele, mert tudom, hogy megbánnám.

De multhéten még bele voltam zúgva...vagyis pénteken még semmi bajom se volt, meg szombaton se... nemértem mivan velem... =(

Ő nagyon szeret engem, de néha olyan mintha csak az övé lennék... és ugyérzem, hogy levagyok kötve.


2010. febr. 23. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A szerelem egy döntés, amit nem te hozol meg... Azt hiszem, lépned kell tovább. Gondold át, csak 17 vagy, előtted az egész élet! Ha nem érzed jól magad vele, akkor ne erőltesd! Pár napot, egy hetet várhatsz még, hátha történik valami. De többet ne! (21, L)
2010. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat általában azzal jár, hogy le vagy kötve...

Ha már négy hónap után ilyet érzel, akkor nem vagy/voltál belé szerelmes, a szerelem nem múlik el egyik pillanatról a másikra. Bennem ilyen érzések nagyjából egy év után merültek fel, hogy olyan, mintha házasok lennénk, de tulajdonképpen ez engem sosem zavart. Az normális, ha csitulnak az érzések, de nem ennyi idő után. Hülye kérdés, de nem lehet, hogy meg fog jönni? Én akkor szoktam ingerült, és hisztis lenni ok nélkül a barátommal, akkor idegesítenek a dolgai.

2010. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de nemtudnék szakítani vele... olyan extra ami köztünk van... megvan a lelki kapocs, ami eddig még soha senkivel, mindent megtudunk beszélni... és nincsen semmi baj vekünk.

nem nem fog megjönni.

2010. febr. 23. 17:04
 4/5 anonim válasza:
Ahogy olvastam a problémád, mintha az én gondomat írtad volna le, csak mi több mint egy éve járunk és már több hete érzem ezt az "unom az egészet, de nem akarok szakítani mert tök jó (volt?) vele" ... Szóval én is kíváncsi lennék a tanácsokra, mert fogalmam sincs mit tegyek.
2010. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ez így, hogy néhány napig ezt érzed. Nagy szó, hogy nem kened másra, és átlátod, hogy benned mi zajlik. Így sokkal könnyebb kezelni, és a pároddal is megbeszélni, hogy legyen elnézőbb ilyenkor. Az én párom pl. akkor ilyen, amikor megjön neki.
2010. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!