Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemértem magam. Mit tehetek?

Nemértem magam. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Én még szűz vagyok (15 éves). Már testileg és lelkileg is teljesen késznek érzem magam arra hogy lefeküdjek a barátommal sőt szerelemből is tennénk meg tehát ezekkel gond nincs. Nagyon szereti a testem, deviszont mégis úgyérzem amikor arra kerülne a sor hogy nemvagyok elég szép neki és visszahúzódom, pedig sokszor érzem azt hogy nem hazudik és igazat mondd. (tehát szerintem értitek). Mit tehetek ez ellen?

nemkell bunkó és erkölcstelen válasz. Előre is köszi:D


2010. febr. 22. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:

az okosan megoldod alatt mitértesz???


amúgy igaza van a 2.-nak, sok az elvetemült ebben a világban, mint a 2. is, aki akár egy évet is képes várni egy hamvas puncira. undorító :S

2010. febr. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de bisztos vagyok benne hogy nemakar átbaszni és méghozzá azért nem mert 1. bízom a megérzéseimben mert mindíg bevállnak. 2 nem úgy jöttünk össze ahogy a legtöbb mostani fiatal. Mi megismertük egymást és mi haverokból utána barátokként akik mindent elmondtak egymásnak és ígyjött a szerelem. Ismerem őt eléggé és a barátait is. tehát tudom hogy nem csesz át
2010. febr. 22. 01:37
 3/5 A kérdező kommentje:
jah amúgy az okosan megoldom az azt jelenti hogy okosan megoldom tehát direkt nemírtam le hogy
2010. febr. 22. 01:38
 4/5 A kérdező kommentje:
A mostani korosztály nem hülye mert 1 idősebbektől is tanulhat 2 van erről oktatás a suliba 3 valaki fokozatosan megtud mindent mindenhonnan. én a 3. típusba tartozom tehát nemvagyok hülye am köszi a válaszokat:)
2010. febr. 22. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem önmagaddal kell kibékülnöd a szex előtt.

Neked van bármi problémád a testeddel?

Anno én is problémáztam kicsit ezzel, és így utólag már röhögök magamon... féltem levetkőzni a pasi előtt, akivel elvesztettem, mert én a fejembe vettem, hogy talán kicsit vastagabb a combom a kelleténél... közben meg a pasi a debellákat szerette. XD

Na mindegy, lényeg, hogy emiatt ne aggódj. A pasik örülnek, ha meztelen nőt látnak, és hidd el, észre se veszik igazából a problémás területeket (ha ha igen, elhiheted hogy nem azokkal fognak foglalkozni). ;)

2010. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!