Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én ezt nemértem:/. Velem van...

Én ezt nemértem:/. Velem van a gáz? Valaki segítene? :D

Figyelt kérdés

Nah szal az a problémám van h már többször is alkalmam nyílt arra h pasikkal feküdjek le..csak h olyan pasikkal akiknek csak egy éjszakára kellenék:S természetesen(bár van akinek ez nem természetes:D)nem mentem bele egyikbe se:D most itt nem olyan pasikra kell gondolni akiket pl akkor este ismertem meg hanem akiket már kicsit huzamosabb ideje ismerek:D nah de ez ilyen csak bevezető szöveg volt:D

a problémám az h amikor ilyen helyzetbe kerülök és visszautasítom a pasit akk utána napokig vagy akár hetekig is képes vok rajta gondolkodni és ilyenkor általában meg is bánom h nem mentem bele..:/ (tom h azt jobban megbánnám ha belemennék)

de most arra szeretnék választ kapni h mitől lehet ez? vagy sztetek menjek bele az egyikbe és utána hátha nem lesz lelkiismeret furdalásom?(mármint azzal kapcsolatba h megint elszalasztottam egy esélyt) vagy csak szimplán kíváncsi vagyok h milyen vagy miért? mert egyébként szűz vagyok és am büszke is vagyok rá mert sztem 15 évesen nem kell orrba-szájba..fűvel-fával:D


2011. márc. 16. 19:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Hát velem is ez volt, mondjuk itt a csaj mondta vissza, szintén szüzek voltunk, hát igazából én úgy vagyok hogy ha alkalmam lenne belemennék, mert inkább most kéne kiélni magam és nem akkor amikor feleségem lesz...szóval szerintem menj bele.Ha most nincs senkid akkor írj egy levelet, én is simán bennelennék veled...szintén szűz:)


18f

2011. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért bánod, mert szeretnél már tapasztalatot szerezni, és azért nem mész bele, mert neked ez nem elég. Ergo kell egy komoly kapcsolat.:D
2011. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

hajt a kíváncsiság és a csorda szellem. elég lesz 17-18 évesen kipróbálnod 1-2 alkalommal az egy éjszakás kaladokat, de aztán ne erre alapozd az életed

szüzességet minden esetre ne így dobd el.

2011. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Csak tudod a pasik máshogy látják az ilyen dolgokat:D

Nekik az esetek nagy többségében mind1 csak lyuk legyen..xDD

Most bocsi minden olyan pasitól aki nem ilyen, csak tudjátok a sok csalódás miatt én már szinte csak a rosszat látom meg a pasikban:/

Egyébként 1. köszi a "lehetőséget" de sztem nem élnék vele:D

1 az h nem ismerlek:D 2 sztem nemigazán tudnánk ezt az egészet megoldani:D

De minden esetre köszii:):D

2011. márc. 16. 19:34
 5/22 anonim ***** válasza:

1. meglehet ismerni

2. mindent meglehet oldani:)

2011. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással nehéz is lenne.. Simán megoldható, egy rendes kapcsolat nem abból áll, hogy max. 1 héten belül meghúznak.. Aki tényleg hosszútávon gondolkodik, az tud várni, ebből is leszűrhető.:D
2011. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:D

És higgyétek el nagyon szeretnék már egy komoly kapcsolatot, de szinte mindig olyan pasikat fogok ki akiknek csak egy éjszakára kellenék:/

Ráadásul k**va sokat csalódtam már és nem nagyon tok ezek után bízni a pasikban:/

Jóó..tény h nem minden pasi egyforma, de nekem valahogy mindig a hulladékok jutnak:D

2011. márc. 16. 19:41
 8/22 A kérdező kommentje:
A hozzá állásommal azért van baj mert már sokat átb***ták a fejem:D
2011. márc. 16. 19:43
 9/22 anonim ***** válasza:
Na, akkor írj nekem, megismersz azt utána lehet komolyabb is:D
2011. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy??
2011. márc. 16. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!