Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdésem : hogy 'gáz e ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem : hogy 'gáz e ha nem volt még barátom? ' Mert a környezetemben nagyon sok lánynak/fiúnak volt már kapcsolata, és igazándiból nemértem, hogy miért nincs . Velem van a baj? 14N

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 20:30
1 2 3
 1/22 WhiteLabel ***** válasza:
46%
14L maxumim, a nőtöl még messze vagy, ezért is értelmetlen a kérdésed.
2011. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

De kiba*szo*ttul rohan ez az egész rohadt világ.

Igen gáz!! Sőt én már akkor kiakadtam volna a helyedben mikor nem vesztettem el a szüzességem 12 évesen...


Mi a rákért lenne baj aranyom azt áruld el nekünk???????

2011. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

ugyanmár ... én majdnem 16 vagyok és én is így vagyok ezzel (pedig nem vagyok egy bányarém)


ráérsz még nyugi sőt szerintem nem is kell még ilyen idősen ;)


16/L

2011. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

hát azért nem annyira..

de minden esetben mások a hozzászólások és én kíváncsi voltam,hogy mit írnak..

de amugy köszönöm..

2011. aug. 17. 20:33
 5/22 anonim ***** válasza:
14 évesen még bőven ráérsz.
2011. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

hát amugy köszi,hogy hozzászóltatok de káromkodás nélkül is értem.:)

akkor még túl fiatal vagyok ugye?:)

tehát akkor még ne foglalkozzak ezzel?

2011. aug. 17. 20:35
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

te jársz jól,hogy nem b.szatod magaddal mindenkivel 14 évesen.

majd a többiek is rájönnek,ha 18 évesen már kiélt ribik lesznek.

bőven ráérsz majd 3-4 év múlva járni valakivel.

2011. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Tuti beszólnak, hogy 1000 ilyen kérdés volt és ez igaz is, de megértem hogy aggódsz emiatt. Hidd el, nem maradtál le semmiről. Nem hinném, hogy akiknek úgymond van vagy volt kapcsolata, azok túl komolyak lennének. És legtöbbször elég sok macerával, zűrös szakításokkal. meg veszekedéssel járnak. Fiatal vagy. Ha valamit veszítettél, vagy veszíthetsz akkor az a tapasztalat. De lányként neked jobb is ha nem vagy túl tapasztalt, jobban áll hidd el. Nekem fiúként esetleg ciki, hogy 17 éves létemre igazán komoly kapcsolatom sose volt, de neked......


Te vagy a normális. Előbb utóbb jönni fog valaki, aki megoldja ezt a problémádat, ne aggódj :D


17/f

2011. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Igen nagyon gáz már a cigányoknak 9 évesen is van párkapcsolatuk. de amúgy nem
2011. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

köszi nektek is.

ezmost olyan jólesett:)

csak igazából nem is érdekelt ez a kérdés addig amíg nem kezdték el mondogatni a barátnőim,hogy nekik már hány barátjuk volt.. és furán éreztem magam,hogy nekem még igazán 1sem..:S

2011. aug. 17. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!