Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves srác vagyok, és 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves srác vagyok, és 1 hete megismertem egy lassan 39 éves nőt, akivel azóta együtt vagyunk. Már szex is volt! A környezetemben mindenki azt mondja, hogy át fog verni a csaj. Szerintetek mivel tudna átverni, és biztos hogy van vmi hátsó szándéka?

Figyelt kérdés
Egyébként a csajnak még nem volt férje, se gyereke...
2010. szept. 1. 15:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szerintem csak irigykedik a környezeted hogy nem egy idétlen fiatal lánnyal jöttél össze.

semmivel nem tud átverni. csak vigyázz ne essen teherbe!

2010. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Miért érdekel téged a többiek véleménye?

Nem biztos, hogy vannak hátsó szándékai. Átverés... Hmm, max. csak kihasznál.

2010. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hogy ismerted meg?
2010. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem is biztos, hogy átverésre gondoltak, hanem hogy arra vigyázz, nehogy összetörje a szívedet!
2010. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39 éves??
2010. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A vén pipinek imponál, hogy 18 éves fiúja van, ennyi.

Átverni nem fog, te is jól jársz a szexszel. De tényleg használj gumit(betegségek), nehogy teherbe essen!

Élvezd ki ezt az időszakot, éld ki a vágyaid.

Általában a vén tyúkok szeretnek gyakran partnert váltogatni, pláne az ilyen megrögzött szinglik, szóval ne lepődj meg, ha egy nap repülsz.

2010. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

seholse vagy, öcsém

nekem 78 éves nőm van

2010. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Az már minden csak nem csaj, egy hülye idétlen, igénytelen, agyalágyult, nem egészen normális nőszemély...Anyád lehetne, nehogy azt mondd, hogy nincs semmi hátsó szándéka:-S
2010. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
"Maaar sex is volt!" Na latoad, az idosebb holgy csak ezt akarja toled, na meg megnevelni, ugralj neki egy kicsit. Ja, es hogy dicsekedhessen a hasoloan idosodo baratnoinke, "Nahat, en meg mindig kellek egy kis sracnak". Tudod mit? Ugraltasd meg Te ot. Tanulj tole sokat, tornasztasd mig birja.
2010. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Fülünyúl ***** válasza:
57%
39 éves? Na az már kiegyenesíti a gerinced, tudja mi kell a férfinek. ;) Ha meg még jól is tartja magát, miért ne. Gondolom azért 18 évessel kezdett ki, mert neki meg fiatal hús kell.
2010. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!