Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát én ezt nemértem .!?

Hát én ezt nemértem .!?

Figyelt kérdés

Apám azt mondta, hogy náluk már úgy van, hogy ha már másodjára/harmadjára találkoznak, akkor járnak ...és most megismert egy csajt, be is jönnek egymásnak, taliztak v 5x, de apám nem nagyon akar többet barátságnál, mert hogy a csaj rákos és kb 10 éve van és így nem tudnak tervezni .. :S és elv. a csaj elfogadta apám döntését( h csak barátok legyenek ) de ma átjött, és itt fogták egymás kezét, szájrapuszi...stb..hát azért sztem ez nem sima barátság ... ilyenkor mivan? :( meg amúgy azt hittem hogy tök könnyű lesz elfogadni egy új nőt az életemben, de egyáltalán nem. :( (váltak apámék)

boccs, hogy hosszú lett.


2010. jún. 5. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd, talán meggondolta magát. Próbáld elfogadni ezt a nőt, biztosan jó ember, attól, hogy rákos. Tudom, iszonyú nehéz elfogadni, hogy nem a komplett családot látod együtt, de hidd el nekem, a helyzet jobb lesz, ha megszokod ezt az új hölgyet :) Magadnak is jót teszel vele, ha jóban lesztek, lehettek akár barátok is :) Hidd el nagyon jól fog esni neki és neked is, hogy lesz még valaki, akire ha nem is anyaként, de családtagként tekinthetsz. Nem kell követned azt a helyzetet, amikor utálják a nevelőszülőket. A szüleid elváltak, de joguk van a boldogsághoz, ennek a boldogságnak te is a részese lehetsz, ha a részese akarsz lenni és mégis miért ne akarnál? :) Fel a fejjel és ismerkedj össze a hölggyel :)
2010. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Blablabla! Jó jós lenne apádból megjósolta, hogy 10 éve van hátra, nocsak,nocsak. Neked, de igazad van az szúr szemet, miért nem mond igazat, a teljes igazsággal máshogyan áll szembe az ember, mint a hablaty szöveggel. Oda állna eléd. Na ez van gyermekem, szeretem, nem tudom meddig tart, vagy mit szólsz hozzá. Ezt azért megkérdezhetné.
2010. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem apám találta ki -.-"

orvos mondta ...

és apám valószínűleg el fogja mondani, ha megszerette a nőt meg stb ... csak most ez akkor is fura, hogy utáljára azt mondta, hogy megbeszélték, csak barátok ... erre a nő itt nyomul rá -.- és van 2 kislánya is, ők is itt voltak ma ...

2010. jún. 5. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nem teljesen biztos a dolog és apukád ezért nem mondta el neked. Tudom, hogy iszonyúan nehéz lehet most, főleg, hogy így hirtelen betoppantak, de neked is ezerszer könnyebb lesz, ha barátságosan közeledsz, hidd el nekem.Próbáld megismerni a nőt és a lányokat, tényleg jó barátok lehettek. Nem kell rá anyádként tekintened, nem is fogja elvárni, a gyerekek se, hogy kistestvérként szeresd őket, elég ha mindegyikükre rokonként, barátként tekintesz és 0-ról indulnak, nem mínusz 1-ről :)
2010. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom. =/ Köszi.
2010. jún. 5. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, ennek őszintén örülök :) Sok sikert :)
2010. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!