Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Nemértem....

Miért csinálja ezt? Nemértem. Mit tegyek vele? Hogyan reagáljak?

Figyelt kérdés

a barátom tegnap mondta pl. hogy a valóvilágban szép 1 csaj, erre kicsit meglepődtem. És utána már aztmondta hogy ő nem mondta h szép csak, h nőiesebb mint a többi.

meg lehordott előtte apám a sárgaföldig és mondom meg sem védtél, sosem védesz meg.

erre ő "ez nemigaz, de akkor döntsd el..."

szóval mondd valamit és rá 1 óra után letagadja hogy az nemis úgy volt, hanem máshogy, és kb hülyének néz.


2011. jan. 22. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
ha leírod rendesen a problémád,akkor válaszolok rá.
2011. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert nem férfi
2011. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Elfelejted, hogy én is ott voltam, és hallucinálni sem szoktam."
2011. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

tegnap etse mondta h a vv-ben van csaj aki szép meg jól néz ki, ezen kicsit meglepődtem meg kiakadtam. És utána mondom neki, h "de h h szépnek találod? mi a szép rajta?"

és egyből elkezdi: "Én nem nemmondtam hogy szép, csak azt mondtam h normálisabb a többinél. de akkor ha ezt akarod hallani, igen szép. döntsd el..."

szóval letagadta.

meg ma nekemállt faterom, és szóvá tettem a paismnak h nemis szolt semmi, csak nekem mondja a magáét apámról, sose védene meg.

erre elkezdi "ez nemigaz, de akkor döntsd el eztis... ma is szoltam neki"

*vára nem szol neki semmit.

szóval ilyeneket csinál amit elmond azt fél óra után letagadja hogy az nem úgy volt, meg ő ilyet nem mondott, meg hogy döntsem el akkor.

már elegem van belőle

2011. jan. 22. 18:00
 5/7 A kérdező kommentje:

meg amikor mondom valamire az igazat, hogy pl. nem szólna be apámnak akkor egyből azzal áll nekem, h én mindent eldöntök meg ilyenek.

de igyvan, hát nemvagyok hülye.

szóval mond valamit először amit szerintme komolyan gondol, pl multkor mondta h megnéz az utcán nőket, mert nem vak. erre rá 2napra meg azt mondja hogy ő soha egy nőre se néz rá.

2011. jan. 22. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

Hány éves vagy? Mert az alapján ahogy fogalmazol olyan 12-nek néznélek, de ha már pasid is van... Talán 15-16?

Mert látszik, hogy a probléma megoldó képességed a nullán van szóval egyértelmű, hogy világéletedben ki volt nyalva a s*gged és valószínűleg ez most is így van.

Nyisd ki a szád és mond el ha valakivel bajod van. Ne ide járj picsogni, hogy mindenki szemét, csak te vagy normális mert azzal semmi sincsen megoldva...

2011. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ne itt panaszkodj (nem kötekedni akarok), mert a büdös életben nem fog így megoldódni a problémád. Beszélj a barátoddal, próbáld meg értelmesen összeszedni azokat a dolgokat, amik zavarnak, és várj, hogy reagál. Ha ő ugyanerre képtelen, és te tovább szenvedsz mellette, akkor gratula, ne várd, hogy ez bárkit is érdekeljen, mert a te döntésed...
2011. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!