Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van testvéred? [több lent]

Van testvéred? [több lent]

Figyelt kérdés

Ha Igen, akkor:

Írd le a nemét, és korát és tiedet is, meg azt, hogy jobb lenne ha egyke lennél, vagy jó így, esetleg, ha szeretnéd ha lenne még egy [több] testvéred!


Ha Nem, akkor:

Írd le, hogy jó neked egykének lenni, vagy szeretnél testvért, ha szeretnél tesót, akkor idősebbet v. fiatalabbat, lányt vagy fiút.

Ja, és persze írd le a korodat/nemedet.


Köszi =)


2010. máj. 3. 14:12
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%
15 éves fiú vagyok és van egy 12 éves öcsém.én most így hogy belegondoltam jobban örülnék ha lenne egy 16-17 év körüli nővérem :P.vagy egy 13-14 éves hugom :P.
2010. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:

Utolsó: Legyél te a tesóm xDxD

Em köszi neked is :)

2010. máj. 5. 19:24
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nővérem. 20éves. Én júniusban leszek 17. eddig mindig azt gondoltam, hogy jobb lenne egykének lenni,vagy csak idősebbnek a testvéremnél,de amióta kijöttem fél évre külföldre tanulni, tudom, hogy nagyon jó,hogy van egy nővérem és rájöttem,hogy soha nem akarok nélküle élni. Imádom.mindent megtudunk beszélni,mindekettőnkben sok közös dolog van,de a céljain azért mások,habár engem is érdekel az ő célja,és őt is az enyém. Amúgy még mindig örülnék,hogyha lenne egy kisebb tesóm,pl egy fiú. De közelebb állok ahhoz,hogy saját gyerekem legyen,szal ez nyugtat:D
2010. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:
köszi neked is :D:D
2010. okt. 13. 18:07
 55/55 anonim válasza:
16/F én 13/L Néha a pokolba kívánnám de van amikor csak ő ért meg...Most is épp összevagyunk vesze..furcsa gondolkodása van az biztos.. :D
2011. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!